Kempa: Broniarz to "karierowicz", któremu na sercu leży polityka a nie dobro dzieci

21.03.2019, 09:23; Aktualizacja: 21.03.2019, 09:53
Beata Kempa

Beata Kempaźródło: PAP
autor zdjęcia: Paweł Supernak

Działania prezesa ZNP Sławomira Broniarza są podyktowane wyborami w Związku – oceniła w czwartek minister w kancelarii premiera Beata Kempa. Jak oceniła, prezes ZNP, to "karierowicz", któremu na sercu leży bardziej polityka niż dobro dzieci.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • Saska Kepa ... (2019-03-22 19:42) Zgłoś naruszenie 10

    … przeprasza za "WYSOKO UCZONĄ" w prawie europejskim. Za KASĘ będzie wciąż wierną , … ale MIERNĄ Janczarką Guru PIS-Bolszewii

    Odpowiedz
  • sas(2019-03-21 20:17) Zgłoś naruszenie 20

    Przygadał KOCIOŁ KOTŁOWI :)

    Odpowiedz
  • A o kolegach(2019-03-21 18:13) Zgłoś naruszenie 20

    z PiS-u zapomniała ?!

    Odpowiedz
  • jul(2019-03-21 13:42) Zgłoś naruszenie 20

    klempa,klempa ..............................

    Odpowiedz
  • Józef(2019-03-21 13:13) Zgłoś naruszenie 30

    A do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć, nie dając w zamian nic.” Józef Piłsudski

    Odpowiedz
  • jak hartowała się stal(2019-03-21 13:10) Zgłoś naruszenie 30

    Negatywna opinia w takich ustach to komplement. .....Córka Walentego Płonki, członka PZPR[2], w okresie PRL dyrektora Sycowskich Zakładów Przemysłu Terenowego, oddziału Ligi Obrony Kraju oraz kierownika Wojewódzkiej Spółdzielni Transportu Wiejskiego[3], i Wielisławy[4]. W 1990 ukończyła studia dzienne z zakresu administracji na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, a w 2005 studia podyplomowe z pedagogiki prawa, readaptacji, mediacji i negocjacji na Uniwersytecie Opolskim[5][6]. W latach 1998–2005 była radną rady miasta i gminy Syców[5]. Przez kilkanaście lat pracowała jako kurator zawodowy dla dorosłych. W 2002 bezskutecznie ubiegała się o stanowisko burmistrza Sycowa, w 2004 o mandat posła do Parlamentu Europejskiego, otrzymując 5685 głosów.W 2005 z listy Prawa i Sprawiedliwości została wybrana na posła V kadencji w okręgu wrocławskim. Od 22 maja 2006 do 15 listopada 2007 była sekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości..... wikipedia

    Odpowiedz
  • realista 50(2019-03-21 12:32) Zgłoś naruszenie 60

    Beata a fe !!!!! i ty mówisz o "karierowiczostwie"........... co za bezczelność pseudo- prawniczki.......

    Odpowiedz
  • Zenon(2019-03-21 12:31) Zgłoś naruszenie 170

    Klempa ,a kto chce do PE ,nie ty karierowiczko???A angielskiego już się nauczyłaś niemoto???Czy dalej tylko KACZY,BYCZY, SWÓJ .INDYCZY I 2 OD BUTÓW??

    Odpowiedz
  • emeryt(2019-03-21 12:25) Zgłoś naruszenie 50

    Co za perfidia w wykonaniu tej pani!!!!!!! Większego " karierowicza " jak ona sama już chyba nie ma. Sam fakt że jako mgr administracji wmawiała że jest prawnikiem o czymś świadczy . Nie głosujcie na nią - marzą się jej pieniądze w euro!!!!!!!!!!!!!!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • jonny(2019-03-21 11:39) Zgłoś naruszenie 90

    Kempa to "karierowicz", której na sercu nic nie leży poza kasą!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • realista(2019-03-21 11:16) Zgłoś naruszenie 61

    Dla elektoratu "dobrej" zmiany twierdzącego, że nigdy nie była nauczycielom tak dobrze jak teraz: 2008 r - stażysta, 125% minimalnej - > 2011 rok, stażysta 157% minimalnej -> 2019 rok stażysta 112% minimalnej, a dyplomowany 154% minimalnej. Tak niewielkiej różnicy między minimalna a dyplomowanym nie było nigdy: 2001 to 248% minimalnej, 2007 to 235% minimalnej, 211 to 216% minimalnej! W tym momencie nauczyciel dyplomowany powinien podstawy otrzymywać około 5200zł brutto za etat bez nadgodzin + dodatek stażowy czyli dla nauczyciela z 20 letnim stażem to by było około 6300zł brutto! I to gdyby podwyżki dla nauczycieli podążały za wzrostem minimalnej i średniej krajowej. Wszyscy dookoła się bogacicie kosztem nauczycieli.

    Odpowiedz