Wyniki wyborów do europarlamentu 2019. PiS przed KE [GRAFIKA]

27.05.2019, 07:14; Aktualizacja: 27.05.2019, 16:55
Ostateczne wyniki wyborów do PE2019

Ostateczne wyniki wyborów do PE2019źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Wybory do Parlamentu Europejskiego wygrało PiS z poparciem 45,38 proc. i zdobyło 27 mandatów. Drugie miejsce zajęła Koalicja Europejska z 38,47 proc. i wprowadzi do PE 22 europosłów. Próg wyborczy przekroczyła też Wiosna Roberta Biedronia z 6,06 proc. głosów zdobywając 3 mandaty.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • smiech z zagranicy(2019-05-27 10:20) Zgłoś naruszenie 586

    Wenezuela+ Wygrana polinu i syjonistow.

    Odpowiedz
  • Krzysztof(2019-05-19 18:03) Zgłoś naruszenie 4531

    Drogi Szymonie muszę cię rozczarować bo wybory do PE wygra Koalicja Europejska !!!!!Mało ci tych kłamstw ,prostactwa ,niedouków i prywaty tych niby patriotów z PIS -u !!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kutach(2019-05-27 09:34) Zgłoś naruszenie 407

    wybory do europarlamentu wygral POPIS i nadal was beda dymac ciemny ludzie... na wlasne zyczenie - macie tak jak chcecie. Widocznie na to zaslugujecie:)

    Odpowiedz
  • IC(2019-05-27 05:15) Zgłoś naruszenie 338

    Wiadomo, że jak mawiał Stalin, najważniejsze kto liczy głosy. Dlatego wyniki się zmienią tak, że będziemy widzieli, kto liczył głosy. :)

    Odpowiedz
  • Bert(2019-05-11 20:26) Zgłoś naruszenie 3141

    wygra Donald (na fujarce timmrszympansa)

    Odpowiedz
  • edek(2019-05-24 12:35) Zgłoś naruszenie 2833

    Nigdy więcej nieuków i złodzieji z poko,głosujemy na PIS.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Szymon z Elbląga(2019-05-19 11:47) Zgłoś naruszenie 2326

    Kto wygra wybory do europarlamentu ? Na to pytanie odpowie już 5-cio letni dzieciak. WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO WYGRA P R A W O i S P R A W I E D L I W O Ś Ć !

    Odpowiedz
  • ~gość(2019-05-21 21:54) Zgłoś naruszenie 2236

    Głosujemy tylko na PiS, bo oni dbają o Polskę i Polaków.

    Odpowiedz
  • amber i mirabelllka(2019-05-27 01:14) Zgłoś naruszenie 1715

    tylko PIS Sprzedawczyki precz

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2019-05-27 09:19) Zgłoś naruszenie 12

    PO równo , mniej więcej , udała się blisko setka szabesg-ojów i schais-dojczów - okraszona ped-alstwem - do -ujni się udała , PO jurgielt zasłużony - za likwidację Polski , oraz za likwidację 10 mln Polaków . Tak z grubsza oczywiście , bo zbrodni tych sprzedawczyków końca nie widać ...

    Odpowiedz
  • a tu rzeczywistośc skrzeczy(2019-05-27 11:58) Zgłoś naruszenie 05

    Sukces PiS-u to efekt polityki społecz.-gosp. po 1989 do 2014. Rozdawano majątek narodu po cichu czarnej mafii. Ludzie pamiętali paczki żywnościowe za komuny do teraz, wielu nie wie, ile na tym rozdawnictwie, nie swoich darów, zarabiali ludzie w ciemnych habitach. Pozbawiano ludzi pracy, mieszkań, likwidowane z-dy pracy i PGR, socjal był śmieszny, wprowadzono wykluczenie komunikacyjne /PKP, PKS/. Okradziony naród dał się kupić za 500+, a po aferze Srebrnej dał się kupić oszustom, tak jak Ojczulkowi - podzielili się tym co ukradli.. Ludzie nie mają świadomości, że wszyscy staniemy się chłopami pańszczyźnianymi kleru i Geraldami Birgfellnerami . Lewica podzieliła się dochodami. Ci co oszukali wielu, wyjadą leganie do USA i Watykanu. Już z nikim się nie będą dzielić. Paczek żywnościowych też nie będzie.

    Odpowiedz
  • Wiosna 3 siłą w Kraju(2019-05-27 08:41) Zgłoś naruszenie 02

    Na jesieni do Wiosny dołącza ci co byli w POKO i będzie spoko

    Odpowiedz