Mateusz Morawiecki zapowiada rekonstrukcję rządu

05.03.2019, 20:42; Aktualizacja: 05.03.2019, 20:56
Premier Mateusz Morawiecki

Premier Mateusz Morawieckiźródło: PAP
autor zdjęcia: Rafał Guz

Decyzje co do rekonstrukcji rządu w związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego jeszcze ostatecznie nie zapadły, ale na pewno wkrótce, w ciągu tygodnia, dwóch będziemy mogli przedstawić ten harmonogram - zapowiedział we wtorek premier Mateusz Morawiecki.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • Feliksfeniks(2019-03-14 11:12) Zgłoś naruszenie 00

    To zabawne, Ci sami ludzie w innej odsłonie, ciekawe co teraz odstawią

    Odpowiedz
  • Melek(2019-03-14 11:11) Zgłoś naruszenie 00

    Nie lubię takiego ściemniania, już nie raz pokazali jak bardzo potrafią namieszać w kraju i do czego doprowadzić, a KE to kolejna odsłona kłamliwych ludzi

    Odpowiedz
  • Hania(2019-03-14 11:08) Zgłoś naruszenie 00

    Koalicja Europejska, już to widzę jak to ma funkcjonować... Znowu będą składać donosy na Polske, że nie działa zgodnie z demokracją, tacy patrioci

    Odpowiedz
  • antyKE(2019-03-07 15:58) Zgłoś naruszenie 00

    Ta cala Koalicja Europejska, to zlepek wszystkiego co mozliwe. Podstarzali "politycy" ktorzy juz raczej niczego nie zmienia. Nie maja szans z PiS, dlatego premier nie musi sie ich obawiac.

    Odpowiedz
  • Janek Kos(2019-03-07 15:49) Zgłoś naruszenie 00

    Wiadomym jest ze bedzie rekonstrukcja, skoro paru ministrow startowac bedzie do PE. Ale, po dotychczasowych decyzjach premier z pewnoscia postawi na doswiadczonych politykow.

    Odpowiedz
  • A propos Koalicji Europejskiej(2019-03-06 21:40) Zgłoś naruszenie 10

    Koalicja Europejska to żart miękko mówiąc. Z jednej strony mamy do czynienia z poważnymi przedstawicielami obecnego rządu (PiS) z drugiej (Koalicja), tak jak mówi premier Morawiecki wszyscy wrzuceni do jednego wora, totalny rozrzut poglądów, nie wspomnę już o tym, że moje zaufanie oni stracili, a Morawiecki tylko je zyskuje z każdym kolejnym krokiem.

    Odpowiedz
  • Kompromitacja_Kpiarza(2019-03-06 12:16) Zgłoś naruszenie 00

    *tym bardziej - żeby nie było:)

    Odpowiedz
  • Antek(2019-03-06 12:15) Zgłoś naruszenie 10

    Jestem spokojny. Morawiecki to mądry facet, każdą jego wypowiedź czyta/słucha się z przyjemnością, więc na pewno dadzą sobie radę po tych roszadach.

    Odpowiedz
  • jul(2019-03-06 07:23) Zgłoś naruszenie 31

    on nie myśli on wykonuje

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz