Zalewska: My mówimy, że nauczyciel zasługuje na dobre wynagrodzenie

01.03.2019, 15:41; Aktualizacja: 01.03.2019, 16:08
Do września tego roku nauczyciele otrzymają podwyżki w wysokości obiecanej przez rząd - zapewniła w piątek minister edukacji Anna Zalewska na konferencji prasowej w Opolu.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • sas(2019-03-01 18:03) Zgłoś naruszenie 80

    Poczytajcie wszystkie wypowiedzi ministry od początku, tego roku i zobaczycie, że w tych nic się nie zmienia. Tylko ubrane jest w inne słowa. Myślę, że żaden nauczyciel nie da się omamić tymi obietnicami.

    Odpowiedz
  • ... i ...(2019-03-01 17:10) Zgłoś naruszenie 80

    tylko mówimy.

    Odpowiedz
  • nn(2019-03-01 23:16) Zgłoś naruszenie 70

    16.1% ale od kwietnia 2018, jakby powiedziała od września 2012 to by było to samo, no może 17,4%. Powiedziała, że poprzednia ekipa dała podwyżkę 3% we wrześniu 2012, ale zapomniała dodać, że była to ostatnia transza większej podwyżki. I zgodnie z jej logiką powinna powiedzieć, że wypłacono wtedy 50% podwyżki, bo powinna policzyć od września 2008 roku!

    Odpowiedz
  • mowa trawa(2019-03-02 00:32) Zgłoś naruszenie 70

    Tak mi się wydaje, że nauczyciele zasługują przede wszystkim na kompetentnego ministra, a nie osobę co od 20 lat szkoły nie widziała na własne oczy.

    Odpowiedz
  • kazcadu.a(2019-03-03 10:40) Zgłoś naruszenie 40

    Pan niby - minister (bo co on w ogóle robi poza mówieniem głupot robi w swoim nadętym żywocie) Szczerski mówi, że nauczyciele mają sobie zrobić dziecko i korzystać z 500 plus. Poziom intelektualny tej wypowiedzi jest taki, że nie da się tego komentować. Kto normalny podejmuje takie decyzje za 500 złotych wyborczej łapówki? Chyba tylko ciemny lud, o którym mówił kiedyś niejaki Kurski. Nauczyciele, panie niby-ministrze, nie nalezą do waszego politycznego targetu, nie działają na nas te nędzne manipulacje wyborcze.

    Odpowiedz
  • Pako(2019-03-01 17:31) Zgłoś naruszenie 29

    Nigdy im nie dowodzi ja mogę tylko marzyć o takich podwyzkach

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz