Przekop Mierzei Wiślanej: GDOŚ przedłużyła postępowanie odwoławcze

22.02.2019, 12:23; Aktualizacja: 22.02.2019, 12:36
Według rządu przekop Mierzei Wiślanej to inwestycja kluczowa, która ma ożywić gospodarczo Warmię i Mazury, a jednocześnie projekt ten realizowany jest pod kątem bezpieczeństwa państwa.

Według rządu przekop Mierzei Wiślanej to inwestycja kluczowa, która ma ożywić gospodarczo Warmię i Mazury, a jednocześnie projekt ten realizowany jest pod kątem bezpieczeństwa państwa.źródło: PAP
autor zdjęcia: Marcin Gadomski

Do 19 kwietnia Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska (GDOŚ) przedłużyła postępowanie odwoławcze w sprawie decyzji środowiskowej dla przekopu Mierzei Wiślanej. Jak wyjaśniła GDOŚ, przyczyną jest konieczność przeprowadzenia dodatkowego postępowania wyjaśniającego.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Bert(2019-02-22 18:48) Zgłoś naruszenie 44

    Jak się odpowiednie służby nie wezmą ostro za ekoterrorystów to nie zbudujemy tu już nic, co nie podoba się tym którzy płacą ekoterrorystom.

    Odpowiedz
  • green(2019-02-22 19:26) Zgłoś naruszenie 24

    Ekoterroryzm antypolski ma sie nadal dobrze i wspolpracuje z Rosja i POKO/kOMISKA EUROPEJSKA.. Nic z inicjatywy PIS nie pozwalaja wybudowac. Najpierw wiezowce SREBRNA a teraz PRZEKOP.. Rzad jest w stosunku do tego "towarzystwa lewackiego" za tolerancyjny.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie