statystyki

Prawo i Sprawiedliwość wrzuca tryb kampanijny

autor: Grzegorz Osiecki19.02.2019, 07:50; Aktualizacja: 19.02.2019, 07:51
W najbliższą sobotę Prawo i Sprawiedliwość organizuje w Warszawie dużą konwencję.

W najbliższą sobotę Prawo i Sprawiedliwość organizuje w Warszawie dużą konwencję.źródło: ShutterStock

Partia Jarosława Kaczyńskiego chce oprzeć strategię wyborczą na trzech filarach: podkreślaniu swojej wiarygodności, nowych zapowiedziach programowych oraz straszeniu wyborców dojściem opozycji do władzy.

W najbliższą sobotę Prawo i Sprawiedliwość organizuje w Warszawie dużą konwencję. Wystąpią na niej prezes partii Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki. To tam pojawią się zapowiedzi działań PiS, które mają gwarantować utrzymanie poparcia dotychczasowych zwolenników i przysporzyć partii nowych wyborców.

Dobra sytuacja budżetowa pozwala PiS składać kolejne obietnice, choć nie zapowiada się rozmach podobny do kampanii z 2015 r. Jak wynika z nieoficjalnych rozmów z politykami PiS, ale także oficjalnych sygnałów, nowe obietnice mają mieć mniej socjalny charakter. Chodzi m.in. o obniżenie obciążeń podatkowych dla osób zarabiających najmniej.


Pozostało 81% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (4)

  • Zenon(2019-02-19 10:36) Zgłoś naruszenie 150

    Coraz bliżej wiosna,trzeba posadzić KARTOFLA jak najszybciej!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2019-02-19 11:02) Zgłoś naruszenie 22

    To wspaniale ,ze PiS wspomaga ludzi . Problem w tym, ze zachowuje sie jak "miłosierny" pracodawca który rozdał wszystkie nieswoje srodki na pomoc dla" potrzebujących" ale nie a na wypłaty dla dlugoletnio u niego zatrudnionych. Pan wie iż mamy w spoleczeństwie pracownikow pracujacych od 15 r życia bez wakacji i ferii ,pracujacych w szkodliwych i nieb warunkach pracy jak rtęć lub/przy także źródach izotopowych w tym (obsługa -naprawa przek Gaygera),bardzo wysok ciśni i temp, pyły wybuchowe i trujące , urzadzenia przeciwybuchowe , nieb napiecia , czynniki chemiczne ,-Oni -okradzieni wstecznie przez PO ustawą POmostową z wieku emerytalnego 60 lat i co gdzie obietnice DUDów (40 lat i emerytura ?,szczególnie dla tych co mają już po 45 lat nie licząc sobót i świat bez dni zamiennie wolnych jak np w energetyce za komuny, gdzie? Panie z PISu,to pieknie że pomagacie ale najpierw spłaćcie Tych tak długoletnio-zatrudnieni.To nieprawda że wszystkim ponownie obniżono wiek emerytalny . W najgorszej i najPOdlejszej sytuacji zostały osoby zatrudniane za komuny i później ,pracujące od od 15r zycia ,także w szkodliwych i nieb warunkach pracy

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie