statystyki

Prawo i Sprawiedliwość wrzuca tryb kampanijny

autor: Grzegorz Osiecki19.02.2019, 07:50; Aktualizacja: 19.02.2019, 07:51
W najbliższą sobotę Prawo i Sprawiedliwość organizuje w Warszawie dużą konwencję.

W najbliższą sobotę Prawo i Sprawiedliwość organizuje w Warszawie dużą konwencję.źródło: ShutterStock

Partia Jarosława Kaczyńskiego chce oprzeć strategię wyborczą na trzech filarach: podkreślaniu swojej wiarygodności, nowych zapowiedziach programowych oraz straszeniu wyborców dojściem opozycji do władzy.

W najbliższą sobotę Prawo i Sprawiedliwość organizuje w Warszawie dużą konwencję. Wystąpią na niej prezes partii Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki. To tam pojawią się zapowiedzi działań PiS, które mają gwarantować utrzymanie poparcia dotychczasowych zwolenników i przysporzyć partii nowych wyborców.

Dobra sytuacja budżetowa pozwala PiS składać kolejne obietnice, choć nie zapowiada się rozmach podobny do kampanii z 2015 r. Jak wynika z nieoficjalnych rozmów z politykami PiS, ale także oficjalnych sygnałów, nowe obietnice mają mieć mniej socjalny charakter. Chodzi m.in. o obniżenie obciążeń podatkowych dla osób zarabiających najmniej.


Pozostało jeszcze 81% treści

2 dostępy do wydania cyfrowego DGP w cenie
9,80 zł Za pierwszy miesiąc.
Oferta autoodnawialna
PRENUMERATA 2020
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (4)

  • Zenon(2019-02-19 10:36) Zgłoś naruszenie 150

    Coraz bliżej wiosna,trzeba posadzić KARTOFLA jak najszybciej!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2019-02-19 11:02) Zgłoś naruszenie 22

    To wspaniale ,ze PiS wspomaga ludzi . Problem w tym, ze zachowuje sie jak "miłosierny" pracodawca który rozdał wszystkie nieswoje srodki na pomoc dla" potrzebujących" ale nie a na wypłaty dla dlugoletnio u niego zatrudnionych. Pan wie iż mamy w spoleczeństwie pracownikow pracujacych od 15 r życia bez wakacji i ferii ,pracujacych w szkodliwych i nieb warunkach pracy jak rtęć lub/przy także źródach izotopowych w tym (obsługa -naprawa przek Gaygera),bardzo wysok ciśni i temp, pyły wybuchowe i trujące , urzadzenia przeciwybuchowe , nieb napiecia , czynniki chemiczne ,-Oni -okradzieni wstecznie przez PO ustawą POmostową z wieku emerytalnego 60 lat i co gdzie obietnice DUDów (40 lat i emerytura ?,szczególnie dla tych co mają już po 45 lat nie licząc sobót i świat bez dni zamiennie wolnych jak np w energetyce za komuny, gdzie? Panie z PISu,to pieknie że pomagacie ale najpierw spłaćcie Tych tak długoletnio-zatrudnieni.To nieprawda że wszystkim ponownie obniżono wiek emerytalny . W najgorszej i najPOdlejszej sytuacji zostały osoby zatrudniane za komuny i później ,pracujące od od 15r zycia ,także w szkodliwych i nieb warunkach pracy

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie