PO krytykuje politykę zagraniczną rządu PiS

11.02.2019, 12:59; Aktualizacja: 11.02.2019, 12:59
Według polskich dyplomatów, mandat państw członkowskich jest korzystny dla Polski i krajów przeciwnych rosyjsko-niemieckiemu projektowi.

Według polskich dyplomatów, mandat państw członkowskich jest korzystny dla Polski i krajów przeciwnych rosyjsko-niemieckiemu projektowi.źródło: ShutterStock

Politycy PO zarzucają PiS brak umiejętności i chęci budowania koalicji w UE. Jak podkreślili, bezpieczeństwo Polski, rozwój gospodarczy i cywilizacyjny zależne są od naszej pozycji w Europie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • gość(2019-02-11 13:16) Zgłoś naruszenie 40

  Co Polska zyskała na koalicjach PO?

  Odpowiedz
 • Kuba(2019-02-11 14:00) Zgłoś naruszenie 21

  W przeszłości pewien młody złodziejaszek z patologicznej rodziny ukradł mi samochód. Kiedy Sędzia spytał się Go dlaczego kradniesz, On bez wahania odpowiedział: "ponieważ Oni mają". Nie uwierzycie ale w głębi serca zrobiło mi się Go żal i nawet troszkę rozgrzeszyłem ponieważ nie miał jeszcze prawa wiedzieć ile trzeba i jak ciężko pracować na takie przedmioty. Po ponad 35 latach mojej pracy pewien dojrzały już , życiowy nierób , były ćpun ze spółdzielni Świetlik i prawie alkoholik, z pomocą wielu innych nierobów życiowych w tym z PSLu ukradł mi wstecznie, ochronę przedemerytalną i wiek emerytalny pomimo, iż pracowałem w szkodliwych i naprawdę nieb warunkach pracy i miałem samych szkodl na ten dzień ich ustawy blisko 29 lat. nie licząc notorycznych sobót i świąt za komuny bez dni zamiennie wolnych a pracowałem bez wakacji i ferii od bardzo młodych lat. Tych ******ów nie potrafię już zrozumieć , nie mają usprawiedliwienia. Ględzą coś o wyższym wieku dożycia ale nie potrafią statystycznie udokumentować jaki jest wiek życia mężczyzn zatrudnionych w przemyśle ciężkim i dlaczego to Oni mieli by pracować dla nich po 52 lata (obecnie 50) nie licząc nadgodzin. Te ******i nawet nie wiedzą ile w ogóle mężczyźni żyją średnio. I to jest ich mord , mord na ludziach którzy dbali o to abyście mieli zapewnione bezpieczeństwo ,energie elektr czy ciepło. Jest to mord ze skutkiem do nadal..Kto za tak odchodzącymi a zatrudnionymi w takich warunkach ogłosi żałobę narodową? a Kto sprawców tego mordu ukara.

  Odpowiedz
 • green(2019-02-11 15:00) Zgłoś naruszenie 10

  Czy politycy POKO umieja cos innego robic niz krytykowac PIS i szukac hakow - zreszta zalosnie nieprawdziwych ?

  Odpowiedz
 • Kp(2019-02-11 15:59) Zgłoś naruszenie 10

  Za po i PSL pozycja kolankowa.....

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie