Warszawska prokuratura przesłucha austriackiego biznesmena Geralda Birgfellnera

11.02.2019, 08:39; Aktualizacja: 11.02.2019, 08:39
W czwartek "Gazeta Wyborcza" ujawniła fakturę z czerwca 2018 roku, którą wystawiła spółka Nuneaton powołana przez spółkę Srebrna specjalnie do budowy bliźniaczych wieżowców w centrum Warszawy.

W czwartek "Gazeta Wyborcza" ujawniła fakturę z czerwca 2018 roku, którą wystawiła spółka Nuneaton powołana przez spółkę Srebrna specjalnie do budowy bliźniaczych wieżowców w centrum Warszawy.źródło: ShutterStock

W poniedziałek w prokuraturze okręgowej w Warszawie odbędzie się przesłuchanie Geralda Birgfellnera - austriackiego biznesmena, który nagrał rozmowy z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim - potwierdził w poniedziałek w TOK FM mec. Jacek Dubois.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Pytający(2019-02-11 09:49) Zgłoś naruszenie 00

    Czy to prawda, że VAT odprowadza wystawiający fakturę (nawet wtedy, gdy nie dostał kasy)? Przecież to było by jakieś chore! Uważam, że powinien to robić podmiot, który ma zapłacić wystawiającemu rachunek za wykonaną pracę. Ale może coś źle usłyszałem…

    Odpowiedz
  • Waldi(2019-02-12 21:40) Zgłoś naruszenie 00

    Moim zdaniem Pan Prezes Jarosław Kaczyński postąpił nieuczciwie wobec zięcia swojego kuzyna nie płacąc mu za wykonaną dla niego pracę i popieram decyzje Pana Austryiackiego biznesmena że poszedł z tą sprawą do sądu i domaga się zapłaty. Jednak uważam że nie ma tak wielkiej afery jak twierdzi opozycja i twierdzą media uważam że pan Jarosław Kaczyński zachował się osobliwie i tyle w stosunku do zięcia swojego kuzyna i to wszystko naprawdę nie doszukujmy się niczego więcej w tej sprawie.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie