Zieliński: Są już cztery wnioski do sądu o ukaranie uczestników zajścia przed TVP Info

05.02.2019, 08:35; Aktualizacja: 05.02.2019, 08:57
Jarosław Zieliński

Jarosław Zielińskiźródło: PAP
autor zdjęcia: Jacek Turczyk

Do wczoraj rozpoznano dziesięciu uczestników zajścia, które miało miejsce przed siedzibą TVP Info. Policja skierowała do sądu wnioski o ukaranie czterech z nich – poinformował we wtorek rano wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • aaaaa(2019-02-05 09:40) Zgłoś naruszenie 62

    a na miesiecznicach nie było naruszenia prawa do swobodnego poruszania się? a ten przebieraniec z TV tez zostanie ukarany?

    Odpowiedz
  • Bardzo szybko(2019-02-05 10:03) Zgłoś naruszenie 50

    .... tylko nie tam gdzie trzeba.

    Odpowiedz
  • T1000(2019-02-05 10:33) Zgłoś naruszenie 52

    Zieliński, ludzie i tak was się nie przestraszą!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kuratela jankeska(2019-02-05 10:10) Zgłoś naruszenie 53

    Dzięki Pisowi i dworowi prezesa rośnie nam nowa klasa kombatantów. Za jakiś czas będziemy oglądać sceny uroczystego nadawania orderów i odznaczeń oraz gratyfikacji finansowych za doznane krzywdy. Miejmy nadzieję, że państwo poprawnie doceni obecnych dyktatorów.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Kpiarz (2019-02-05 10:23) Zgłoś naruszenie 33

    Moje prawa też zostały naruszone gdyż stałem w korku dwie godziny gdy rolnicy ciągnikami zablokowali drogę. Nic nie słyszałem o tym by im ktoś wręczył mandaty..... 😁

    Odpowiedz
  • green(2019-02-05 10:57) Zgłoś naruszenie 23

    Czy policja nadal bedzie zezwalac na dzialanie anarchistow ,zamiast rozganiac to agenturalne towarzystwo. Oni twierdza ze instytujci porzadkowych nie boja sie i nadal beda zastraszac dziennikarzy.. Do czego taka lagodnosc doprowadzi ?

    Odpowiedz
  • Sprawność(2019-02-06 09:55) Zgłoś naruszenie 10

    policji niebywale wzrosła. Konfetti może postawić sobie ptaszka (w statystykach rzecz jasna).

    Odpowiedz