Główny Lekarz Weterynarii: W związku z nielegalnym ubojem prowadzony jest unijny audyt

04.02.2019, 17:02; Aktualizacja: 04.02.2019, 17:12
Krowa, bydło

Główny Lekarz Weterynarii dodał, że ws. nielegalnego uboju "równolegle prowadzone jest spotkanie z policją"źródło: ShutterStock

W związku z nielegalnym ubojem krów prowadzony jest audyt z Komisji Europejskiej w Głównym Inspektoracie Weterynarii. Policji przekazano materiały od wojewódzkich lekarzy weterynarii z całego kraju dotyczące skupu zwierząt, które nie nadają się do uboju - poinformował w poniedziałek Główny Lekarz Weterynarii Paweł Niemczuk.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • mistyfikacja (2019-02-05 09:23) Zgłoś naruszenie 00

    Główny Lekarz Weterynarii: W związku z nielegalnym ubojem prowadzony jest unijny audyt..... czyli przegląd mistyfikacji papierkowej. W tym kraju złodzieja, oszusta czy bandytę można złapać jedynie na "gorącym uczynku". Post factum należy do "papug". Jak jest w realu pokazała prowokacja telewizyjna. Tego co można było obejrzeć w reportażu żaden audyt nie uwzględni. Ważne, że mamona ****** nie cuchnie, zwłaszcza gdy dziesięcina trafia do pasterzy. Osoba niewierząca, która ma wpojone zasady etyki czegoś takiego drugiej osobie nie zrobi. Nie ma ma bowiem bozi który by go rozgrzeszył.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie