Trzaskowski: Od września darmowe żłobki publiczne i wykup miejsc w żłobkach prywatnych

24.01.2019, 17:28; Aktualizacja: 24.01.2019, 17:51
W czwartek stołeczni radni dyskutują nad projektem budżetu stolicy na 2019 r., który przedstawił Trzaskowski. Radni PiS zadali prezydentowi kilkadziesiąt pytań, w tym te dotyczące realizacji obietnicy wyborczej dotyczącej bezpłatnych żłobków w Warszawie.

W czwartek stołeczni radni dyskutują nad projektem budżetu stolicy na 2019 r., który przedstawił Trzaskowski. Radni PiS zadali prezydentowi kilkadziesiąt pytań, w tym te dotyczące realizacji obietnicy wyborczej dotyczącej bezpłatnych żłobków w Warszawie.źródło: ShutterStock

Od września br. darmowe będą wszystkie żłobki, które są w zasobie miasta. Oprócz tego będziemy wykupywać i dopłacać do miejsc w prywatnych żłobkach, które mają standard żłobków publicznych; kilka tysięcy miejsc zostanie dokupionych jeszcze w tym roku – podkreślił prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • Wychowawca w żłobku.(2019-03-14 12:46) Zgłoś naruszenie 00

    Witam. Mam tylko jedno pytanie,mianowicie co z obiecanymi we wrześniu ubiegłego roku ,podwyżkami dla wychowawców warszawskich żłobków w kwocie 800 zł????? Przed wyborami było tak głośno o tych podwyżkach a po wyborach wszystko ucichło. Mam nadzieję,że uzyskam odpowiedź.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie