Sąd umorzył postępowanie wobec urzędniczki od "fiskalnej żarówki"

24.01.2019, 14:33; Aktualizacja: 24.01.2019, 14:48
O ukaranie ówczesnej naczelniczki bartoszyckiej skarbówki wniósł Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców Adam Abramowicz, który stwierdził naruszenie praw przedsiębiorcy przez organ państwowy. Wskazał on, że Urząd Skarbowy, "zastawiając pułapkę, wykorzystał odruch pomocy znajdującym się w potrzebie ludziom, co drastycznie przyczyniło się do zmniejszenia zaufania przedsiębiorców do administracji publicznej".

O ukaranie ówczesnej naczelniczki bartoszyckiej skarbówki wniósł Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców Adam Abramowicz, który stwierdził naruszenie praw przedsiębiorcy przez organ państwowy. Wskazał on, że Urząd Skarbowy, "zastawiając pułapkę, wykorzystał odruch pomocy znajdującym się w potrzebie ludziom, co drastycznie przyczyniło się do zmniejszenia zaufania przedsiębiorców do administracji publicznej".źródło: ShutterStock

Sąd w Bartoszycach umorzył w czwartek postępowanie ws. urzędniczki skarbówki obwinionej o jazdę samochodem bez należytego oświetlenia. Sprawa jest efektem prowokacji kontrolerek wobec mechanika, który nie wystawił paragonu za wymianę żarówki w aucie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

  • Kruk (2019-01-24 20:26) Zgłoś naruszenie 11

    ... krukowi oka nie wykole.

    Odpowiedz
  • Autor(2019-01-24 15:50) Zgłoś naruszenie 21

    Te urzędniczki z US trzeba zwolnić, a przyjąć następne. Tyle kulturalnych młodych ludzi czeka na zatrudnienie

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie