Juncker: Nawet jeśli jeden kraj UE nie przystąpi do paktu o migracji - osłabi jej pozycję

12.11.2018, 20:10; Aktualizacja: 12.11.2018, 20:26
"Jeśli jeden, dwa, lub trzy kraje odstąpią od paktu migracyjnego ONZ, to my, jako Unia Europejska, nie będziemy w stanie bronić naszych interesów"

"Jeśli jeden, dwa, lub trzy kraje odstąpią od paktu migracyjnego ONZ, to my, jako Unia Europejska, nie będziemy w stanie bronić naszych interesów"źródło: ShutterStock

Nawet jeśli tylko jeden, czy dwa kraje unijne nie przystąpią do paktu ONZ o migracji, to osłabi to pozycję UE jako globalnego gracza - oświadczył w poniedziałek na forum ekonomicznym w Berlinie przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • skorumpowaniUrzędnicy(2018-11-12 20:51) Zgłoś naruszenie 20

  Wasze interesy nas nie interesują. Ważniejsze są interesy UE...

  Odpowiedz
 • EWA(2018-11-13 08:49) Zgłoś naruszenie 00

  UE już dawno podważyła własną pozycję przez bezczelne złamanie prawa przez Niemcy i zaproszenie imigrantów bez konsultacji z innymi państwami. Poza tym - a w jakiej dziedzinie UE jest zdolna prowadzić wspólną politykę? W dziedzinie polityki energetycznej? zagranicznej? obronnej? Nawet sprawa ustalenia jednego czasu jest zbyt trudna dla "polityków" unijnych

  Odpowiedz
 • Pismak(2018-11-13 00:45) Zgłoś naruszenie 00

  To jak Juncker negocjował pakt, skoro inni go nie chcą podpisać? Mi też jest smutno, że Bruksela przez 10 lat nie zauważyła, że w UE są nowe kraje, które nie mają automatycznie poglądów geriatrycznej części Unii.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie