Karczewski: Jestem przekonany, że skarga KE do TSUE zostanie odrzucona

24.09.2018, 14:03; Aktualizacja: 24.09.2018, 14:18
"Spodziewaliśmy się tego. Widać było, że taka decyzja zapadnie" - powiedział Karczewski, pytany przez dziennikarzy o poniedziałkową decyzję KE. "Co zrobimy? Ja jestem politykiem, nie jestem futurologiem, nie wiem, co zrobimy. Zawsze wszystkie wyroki respektowaliśmy. Polska jest liderem, jeśli chodzi o respektowanie i wykonywanie orzeczeń, wniosków TSUE. Zobaczymy" - podkreślił marszałek Senatu.

"Spodziewaliśmy się tego. Widać było, że taka decyzja zapadnie" - powiedział Karczewski, pytany przez dziennikarzy o poniedziałkową decyzję KE. "Co zrobimy? Ja jestem politykiem, nie jestem futurologiem, nie wiem, co zrobimy. Zawsze wszystkie wyroki respektowaliśmy. Polska jest liderem, jeśli chodzi o respektowanie i wykonywanie orzeczeń, wniosków TSUE. Zobaczymy" - podkreślił marszałek Senatu.źródło: ShutterStock

Jestem przekonany, że skarga Komisji Europejskiej do Trybunału Sprawiedliwości UE zostanie odrzucona; polski rząd ma bardzo silne argumenty merytoryczne, prawne i przedstawi je - powiedział w poniedziałek marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (4)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie