Sieć Watchdog chce postawić przed sądem liderów PiS i PO. Komisja sejmowa: Są przeszkody prawne

18.07.2018, 14:33; Aktualizacja: 18.07.2018, 14:42
Sprawa ma związek z ostatnimi wyborami prezydenckimi. W maju 2015 r., w trakcie kampanii wyborczej, Sieć Watchdog złożyła wnioski o udostępnienie informacji dotyczących m.in. umów i wydatków komitetów wyborczych Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego.

Sprawa ma związek z ostatnimi wyborami prezydenckimi. W maju 2015 r., w trakcie kampanii wyborczej, Sieć Watchdog złożyła wnioski o udostępnienie informacji dotyczących m.in. umów i wydatków komitetów wyborczych Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego.źródło: ShutterStock

Sieć Obywatelska Watchdog chce, by liderzy PiS i PO stanęli przed sądem za odmowę dostępu do informacji o wydatkach na kampanię wyborczą Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego. Sejmowa komisja uznała jednak, że wniosek Sieci o uchylenie posłom immunitetu nie spełnia wymogów prawnych.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (5)

 • Bert(2018-07-18 19:03) Zgłoś naruszenie 52

  priviet dla cenzora z DGP

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • DZIADEK-DZIAD-PO50 LATACH PRACY-921 ZL(2018-07-19 07:32) Zgłoś naruszenie 01

  CZLOWIEK BEZ WSTYDU HONORU GODNOSCI PLUL NA SWOJ KRAJ A TERAZ CHCE STARTOWAC W WYBORACH NA PREZYDENTA.NAJPIERW ROZLICZENIE GDZIE JEST KASA Z HAZARDU Z OFE I260 MILIJARDOW Z WATU TO DOPIERO POCZOTEK A LIKWIDACJA STOCZNI ZAKLADOW CO SPRZEDANO KULCZYKOWI ZA GROSZE I INNYM KOLESIOM.TAK WCZESNIEJ SPRZEDAWAL JUDASZ LEWANDOWSKI I BALCEROWICZ.TAKA BYLA ZLODZIEJSKA REPRYWATZACJA W CALEJ POLSCE.JAK POMAGAL TUSK NIEPELNOSPRAWNYM JAK WAM POMOGIE TO NIE STARCZY DLA INNYCH.CHCIAL LOT SPRZEDAC ZEBY PAN P WSZEDL Z OLT.SIENKIEWICZ POWIEDZIAL CALO PRAWDE O RZODZIE PO IPSL.TO BYL TEN OBRAZ SODY NASZE A WYROKI WASZE.PANSTWA NIE BYLO BYL RABUNEK W CALEJ POLSCE.TEN RZOD TO HANBA!!!

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Horus(2018-07-19 08:38) Zgłoś naruszenie 20

  Z jakiego powodu ukrywają jakie organizacje lub fundusze finansowały ich kampanie? Przed kim politycy sie chronią imunitetami? Przed NARODEM. Imunitet był ustanowiony w czasach monarchi(królów) aby chronic polityków przed sćieciem lub powieszeniem jeśli mieli inne poglądy od króla i byli niewygodni. W Polsce nie ma króla ani monarchi a wiec IMUNITETY POWINNY BYC ZNIESIONE NATYCHMIAST. Chyba,że politycy boją sie Narodu, a jesli tak jest to dla kogo pracują(służą)?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie