Kosiniak-Kamysz: "Emerytura bez podatku" priorytetem, bez tego nie wejdziemy w żadną koalicję

08.07.2018, 18:31; Aktualizacja: 08.07.2018, 18:51
Kosiniak - Kamysz PSL

Polityk zaznaczył, że w dzisiejszych czasach nie można być obojętnym, bo albo Polska będzie braterstwem, albo będzie podzielona, bardzo słaba i przez to bezbronna.źródło: ShutterStock

Emerytura bez podatku to jest nasze święte zobowiązanie i nie wejdziemy w żadną koalicję powyborczą, jeżeli nie będzie w programie rządu podpisanego punktu wprowadzenia w Polsce emerytury bez składek" - zadeklarował w niedzielę w Opatowie prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (9)

  • Heniek(2018-07-08 19:27) Zgłoś naruszenie 71

    Znajac dobrze tego przekreta wiem dobrze , ze mysli tylko i wylacznie o swojej emeryturze. Ja mam emeryture 850 zl - z tego place podatku 180 zl - zeby utrzymac takich nierobow jak pan Kamysz- Kociniak. Ja swoj podatek - 180 zl. jakos przeboleje, ale irytuje mnie gdy moje podatki ida na takich zaklamanych politykierow jak Kamysz!

    Odpowiedz
  • Kamyczek do ogrodka PSL-u(2018-07-08 19:31) Zgłoś naruszenie 41

    Ja bym proponowal nie zniesienie podatkow z emerytur, ale oblozenie wiekszymi podatkami tluste emerytury politykow, a obnizenie podatku na niskie emerytury. Taki bankier jak Kamysz nawet by nie zauwazyl straty jednego tysiaczka ze swojej bardzo tlustej emerytury.

    Odpowiedz
  • nauka nie idzie w las(2018-07-08 19:37) Zgłoś naruszenie 62

    Najlepiej niech PSL wejdzie w koalicje z PO. Krol europy tez nam skladal obietnice z siodmego nieba, przed wyborami, a potem ukradl nam emerytury. A gzie byl wtedy Kamysz? Nie protestowal u swojego koalicjanta ?Teraz jeszcze PSL mani ludzi przed wyborami, a potem jak sie do zloba dorwie z Kamyszami i innymi Pawlakami to puszcza nas z torbami !

    Odpowiedz
  • Lepiej...(2018-07-08 20:57) Zgłoś naruszenie 21

    Lepiej dolozyc kazdemu emerytowi ZUS-owskiemu dodatek socjalny w wysokosci 500 czy 700 zl niz likwidowac podatek PIT.

    Odpowiedz
  • Obywatel(2018-07-08 21:09) Zgłoś naruszenie 31

    Emerytom ZUS otrzymujacym swiadczenie wedlug nowego systemu - ile odlozysz tyle masz - dolozyc taki sam dodatek z budzetu panstwa jaki otrzymuja emeryci KRUS. Przy czym waloryzacja skladek w ZUS i swiadczen emerytalnych z ZUS i KRUS powinna odbywac sie wedlug wskaznika wzrostu wynagrodzen.

    Odpowiedz
  • Nie likwidowac podatku PIT (2018-07-08 21:15) Zgłoś naruszenie 21

    Nie likwidowac podatku PIT od emerytur. Lepiej wprowadzic dodatek socjalny do nowych emerytur ZUS oraz podwyzszyc waloryzacje swiadczen emerytalnych ZUS i KRUS do 100% wzrostu przecietnego wynagrodzenia.

    Odpowiedz
  • Ola(2018-07-08 21:26) Zgłoś naruszenie 21

    Waloryzacja swiadczen emerytalnych powinna wynosic 100% wkaznika wzrostu przecietnego wynagrodzenia krajowego..

    Odpowiedz
  • romwaw(2018-07-09 09:55) Zgłoś naruszenie 41

    Gdzieś ty był z tym hasłem, jak byliście przy władzy pajacu !!!

    Odpowiedz
  • a(2018-07-09 10:44) Zgłoś naruszenie 21

    Najpierw przekroczcie w sondażach 5%, panie K-K. A potem obiecujcie to co mogliście zrealizować dużo wcześniej tj. przez poprzednie 8 lat

    Odpowiedz