Jaki i Trzaskowski o sondażach poparcia kandydatów na prezydenta stolicy

07.07.2018, 16:00; Aktualizacja: 07.07.2018, 16:38
Pierwsza tura wyborów samorządowych może się odbyć w jedną z trzech niedziel: 21 października, 28 października lub 4 listopada br. W wyborach wybierzemy wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, a także rady gmin i powiatów oraz sejmiki województw. Kampania wyborcza rozpoczyna się w dniu zarządzenia wyborów.

Pierwsza tura wyborów samorządowych może się odbyć w jedną z trzech niedziel: 21 października, 28 października lub 4 listopada br. W wyborach wybierzemy wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, a także rady gmin i powiatów oraz sejmiki województw. Kampania wyborcza rozpoczyna się w dniu zarządzenia wyborów.źródło: ShutterStock

Walczymy, by Warszawę wyrwać z rąk mafii reprywatyzacyjnej; sondaże pokazują, że to się opłaca - tak Patryk Jaki (Zjednoczona Prawica) skomentował najnowsze sondaże poparcia. Rafał Trzaskowski (PO i N) , ocenił z kolei, że wyniki sondaży pokazują, iż kampania Jakiego "zupełnie wyhamowała".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • Kpiarz (2018-07-08 09:20) Zgłoś naruszenie 12

    Coraz więcej tych sensacji. A to wyrwano mafii VAT ( czytaj muzeom i teatrom), a to wyrywają z rąk mafii Warszawę, a to likwidują mafię w sądownictwie. To albo Włosi mogliby się od nas uczyć, albo PiS zapadł na chorobę zwaną obsesją.!!!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie