Merkel: Nie możemy pozostawić bez wsparcia państw przyjmujących imigrantów

25.06.2018, 11:36; Aktualizacja: 25.06.2018, 11:41
Angela Merkel

Angela Merkelźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: Krisztian Bocsi

W niedzielę w Brukseli odbył się nieformalny szczyt przywódców 16 państw Unii Europejskiej ws. kryzysu migracyjnego. Na spotkaniu nie pojawili się przedstawiciele Polski ani pozostałych państw Grupy Wyszehradzkiej. Politycy w Brukseli nie przyjęli żadnej deklaracji końcowej po spotkaniu. - Zgodziliśmy się, że Frontex musi zostać wzmocniony i to szybko. Ponadto – w razie potrzeby – jego uprawnienia muszą zostać poszerzone – mówiła po szczycie Angela Merkel o Europejskiej Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:x-news
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • zs(2018-06-26 11:14) Zgłoś naruszenie 20

    Schaeuble.komDGP .. Część wypowiedzi jest prawdziwa w kontekście historii i refleksji. Kierunki narastających problemów z migracją z poza UE jest niemieckim błędem . Bo była to zorganizowana fala migracji ,opłacana przez bogatych dla gangów , mafiozów ,którzy na tym zarobili grubą kasę . UE ma same kłopoty w tym z terrorystami w tle (wybuchy ,napady np.Francja , Belgia, Niemcy ). Czy ma tego doświadczyć cała UE , przez nasłanych ISIS ok.1-2% też terrorystów . Czy nie bezpieczniej pomagać biednym ,zrujnowanym wojną, ludziom tam na miejscu ?. Co tu się z nimi dzieje to widzimy , oni do naszej cywilizacji, kultury ,religii przez wieki się nie przystosują, gdy mają założenie , najazd i zniszczenie tej kultury UE. Czyżby "światli ludzie" Brukseli, Niemiec tego nie widzieli ?.

    Odpowiedz
  • ela(2018-06-27 09:09) Zgłoś naruszenie 00

    Szanowna pani, to pani problem,sama pani zapraszała,więc sama pani musi się z tym zmierzyć.Kiedy to ja zapraszam gości,nie idę do sąsiadów ,żeby pomogli mi finansowo,prawda?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie