Morawiecki: Nie przyszłoby mi do głowy, żeby zamrozić środki jakiemuś wójtowi czy jburmistrzowi dlatego, że jest z PO czy z PSL-u

22.06.2018, 20:50; Aktualizacja: 23.06.2018, 08:07
Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawieckiźródło: PAP
autor zdjęcia: Krzysztof widerski

Zmieniamy Polskę dla wszystkich, możliwie szeroko ją demokratyzujemy; chcemy budować Polskę naszych marzeń dlatego potrzebujemy waszego zaufania i wiary w to, że warto kontynuować nasze zmiany - mówił w piątek premier Mateusz Morawiecki podczas spotkania z mieszkańcami Opola.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • 42 lata pracy(2018-06-23 12:17) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Premierze chwali się pan wszystkimi sukcesami pana rządu i Prezydenta Pana Andrzeja Dudy a ja się pytam gdzie jest obiecana przed wyborami ustawa by można było przechodzić na emeryturę po przepracowaniu 35 lat kobiety i 40 lat mężczyzni przecież my pracowaliśmy od 15 roku życia nie mając wolnych sobót i na trzy zmiany dlaczego o tych ludziach zapomnieliście i muszą pracować do ustalonego przez was wieku 60 kobieta i 65 lat mężczyzna o ile dożyją tego wieku szczególnie mężczyzni . Pozdrawiam i czekamy na wasze ruchy w tej sprawie .

    Odpowiedz
  • Zenon(2018-06-23 10:24) Zgłoś naruszenie 31

    Matołuszku jakby łamali prawo jak ty wylądowaliby w więzieniu.A ty chodzisz wolny,ale do czasu.

    Odpowiedz
  • Zenon(2018-06-23 10:20) Zgłoś naruszenie 31

    Tępy Matołuszku jakby łamali prawo jak ty to wsadził byś ich do więzienia!!!

    Odpowiedz
  • godność urzędnicza(2018-06-23 09:54) Zgłoś naruszenie 21

    Morawiecki: Nie przyszłoby mi do głowy, żeby zamrozić środki jakiemuś wójtowi czy burmistrzowi dlatego, że jest z PO czy z PSL-u........ Od tego ma wojewodów.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tu się nie do końca zgadzam IP(2018-06-23 09:51) Zgłoś naruszenie 21

    ! Obawiam się ,że 500+ rozdano kosztem ludzi spracowanych od 15r zycia, że rozdano kosztem tych co pracowali także dodatkowo w soboty i święta ponad-ustawowo jak to praktykowano za komuny oraz w szkodliwych i nieb warunkach pracy ukradzionych wstecznie art 4 pkt 4 Ustawy POmostową . Ci pracownicy zamiast po 40 latach pracy iść na emerytury jak obiecał Piotr Duda mają obecnie wydłużony wiek pracy z 60 na 65 r zycia i zamiennie obiecano Im kompensaty (art 23 tej Ustawy) ale jeżeli dożyją!fundowane z emerytur Tych co tak pracowali a nie dożyją! Podstawa prawna:Dz. U. 2008 nr 237 poz. 1656 z póz zmianami.

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2018-06-23 09:48) Zgłoś naruszenie 00

    .........Panie Premierze --jest Pan w wielkim błędzie . ja bym Im nie tylko zamroził ,ja bym Ich zamroził...PO i PSL chciało zamrozić robotników i PO części im sie to udało...Tusk z mafią późniejszych POmyleńców przy władzy...pili wódkę , " a jak jej za komuny brakło to kolega .... dostarczył dobrej jakości maryche" a potem ogłosił:” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących " a co zrobił z robotnikami pracującymi od 15 r życia zmuszając do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i czasu pracy w szkodliwych oraz niebezpiecznych ,w soboty i swieta które za komuny były norma -bez dni zamiennie wolnych!. Stwierdził tez ,że jak "będą się Sądzić o to to podniesie koszty sądowe" i to uczynił podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS dnia 22 X2015 r i .oto ironia losu: syn Tuska jak słyszeliśmy z przesłuchania komisji ds AmbGold inkasował 7000zł za jak to podsumowała przewodnicząca komisji śledczej Pani Wasserman - mailowanie i figurowanie a w tym czasie jego tatuś Donald jako Premier, POlitycznie okradał cynicznie z wypracowanego już wcześniejszego wieku emerytalnego kiedyś wcześnie młodo- zatrudnianych obywateli .. Czyż to nie jest sk.rw..........od tego Słoneczka i cyniczne szyderstwo ze społeczeństwa., a Wy się jeszcze nad nim pochylacie –no bez jaj. Lepiej się spytajcie kiedy Tusk znajdzie się za kratami gdzie jego od dawna miejsce za same tylko słowa o II filarze:.„Udowodnijcie Mi że te --dziedziczone --składki są Wasze”.i przywłaszczenie ich na potrzeby jego potrzeb POlitycznych.

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2018-06-23 09:44) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Premierze --jest Pan w wielkim błędzie . ja bym Im nie tylko zamroził ,ja bym Ich zamroził...PO i PSL chciało zamrozić robotników i PO części im sie to udało...Tusk z mafią późniejszych POmyleńców przy władzy...pili wódkę , " a jak jej za komuny brakło to kolega .... dostarczył dobrej jakości maryche" a potem ogłosił:” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących " a co zrobił z robotnikami pracującymi od 15 r życia zmuszając do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i czasu pracy w szkodliwych oraz niebezpiecznych ,w soboty i swieta które za komuny były norma -bez dni zamiennie wolnych!. Stwierdził tez ,że jak "będą się Sądzić o to to podniesie koszty sądowe" i to uczynił podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS dnia 22 X2015 r i .oto ironia losu: syn Tuska jak słyszeliśmy z przesłuchania komisji ds AmbGold inkasował 7000zł za jak to podsumowała przewodnicząca komisji śledczej Pani Wasserman - mailowanie i figurowanie a w tym czasie jego tatuś Donald jako Premier, POlitycznie okradał cynicznie z wypracowanego już wcześniejszego wieku emerytalnego kiedyś wcześnie młodo- zatrudnianych obywateli .. Czyż to nie jest sk.rw..........od tego Słoneczka i cyniczne szyderstwo ze społeczeństwa., a Wy się jeszcze nad nim pochylacie –no bez jaj. Lepiej się spytajcie kiedy Tusk znajdzie się za kratami gdzie jego od dawna miejsce za same tylko słowa o II filarze:.„Udowodnijcie Mi że te --dziedziczone --składki są Wasze”.i przywłaszczenie ich na potrzeby jego potrzeb POlitycznych.

    Odpowiedz