Niemcy zalewa antysemicka fala

autor: Łukasz Grajewski21.05.2018, 07:53; Aktualizacja: 21.05.2018, 08:08
Niemcy, Berlin, mapa

Berlin nie jest bezpiecznym miejscem dla Żydówźródło: ShutterStock

Żydzi za Odrą są prześladowani w szkołach i atakowani na ulicach. Popkulturę zalewa fala hejtu. Sprawcami są osoby pochodzenia muzułmańskiego.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Reklama

Komentarze (10)

  • Przyznawanie się do pochodzenia ????(2018-05-21 09:09) Zgłoś naruszenie 321

    A poza tym pisanie o antysemityźmie w Niemczech, gdy wiadomo, że antysemityzm to tutejsza wyłącznie specjalność to jakieś nowum. Pewnie artykuł z polonijnej prasy, bo raczej nie niemieckiej. Wg Niemców wszystko jest OK, a antysemityzm owszem ale na wschodzie za Odrą.

    Odpowiedz
  • sn(2018-05-21 09:10) Zgłoś naruszenie 281

    Sobie sami zafundowali ten problem i jeszcze nam ta Angela wciska,tych ludków,Niosą same problemy na lata !.

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2018-05-21 10:12) Zgłoś naruszenie 270

    Od chwili proklamowania Izrael robi wiele aby nie specjalnie ich lubić. No i msją co chcieli. Czy liczyli na to że po burzeniu buldożerami arabskich domów wraz z mieszkańcami ktoś będzie ich kochał.?

    Odpowiedz
  • Gość (2018-05-21 10:39) Zgłoś naruszenie 270

    Takie działania są nie do zaakceptowania ale z drugiej strony Izrael wojuje z kim może odkąd istnieje i stąd ta niechęć do nich w wielu przypadkach. Nie można oczekiwać, że po jątrzeniu konfliktów wszyscy będą im przyklaskiwać. Przecież oni się nawet nie przejmują apelami miedzynarodowymi

    Odpowiedz
  • Jan Ross(2018-05-22 04:13) Zgłoś naruszenie 90

    A moze "swiatowej slawy pan Gross mialby cos do powiedzenia w tej sprawie? Czy on tylko pisze na zamowienie?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Budzik (2018-05-22 07:43) Zgłoś naruszenie 80

    Kiedyś bym ich żałował ale potym co dla pieniędzy wygaduja o Polsce i Polakach powiem dobrze im tak :)

    Odpowiedz
  • Anty (2018-05-22 00:13) Zgłoś naruszenie 63

    No i w końcu na coś się w końcu przydali muzułmanie, niemiaszkom to nie pozwala poprawność polityczna

    Odpowiedz
  • Marcin(2018-05-22 07:03) Zgłoś naruszenie 50

    Ciekawa sprawa. Rząd niemiecki ma pod parasolem jednych i drugich. Ale jedni z mich maja kasę a drudzy ropę. Co tu kurna zrobić, aby nie podpaść jednym i drugim.

    Odpowiedz
  • madmax2012(2018-05-22 11:37) Zgłoś naruszenie 00

    https://www.youtube.com/watch?v=YKs3bbY7uZk

    Odpowiedz