Szyszko o wycince Puszczy Białowieskiej: Bóg powiedział "czyńcie sobie ziemię poddaną"

06.11.2017, 07:11; Aktualizacja: 06.11.2017, 11:32
Jan Szyszko

Jan Szyszkoźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Dawid Zuchowicz Agencja Gazeta

Nie możemy ulegać lewicowym pseudoekologicznym ideologiom, które chcą innym narzucić swoje zdanie - mówi w wywiadzie dla poniedziałkowego "Naszego Dziennika" minister środowiska Jan Szyszko.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (48)

  • Grzegorz D(2017-11-06 07:55) Zgłoś naruszenie 4511

    Płaska ziemia głęboko w nim siedzi....

    Odpowiedz
  • Kazimiera(2017-11-06 08:01) Zgłoś naruszenie 6511

    Bezczelność rządzących nie ma granic

    Odpowiedz
  • Tomek(2017-11-06 08:21) Zgłoś naruszenie 398

    Ten fragment biblii jest napisany w języku aramejskim. Użyto w nim sformułowania "abad". Oznacza ono służyć. To o czym mówi minister wynika z błędnego tłumaczenia

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • gosc(2017-11-06 08:28) Zgłoś naruszenie 5211

    czy minister nie zauważył. że w Polsce żyją nie tylko Polacy-katolicy?

    Odpowiedz
  • Przyrodnik(2017-11-06 08:54) Zgłoś naruszenie 359

    Czytałem encyklikę Laudato Si. Zdecydowanie jest po stronie ruchu ekologicznego. Pan Minister albo jej nie czytał albo nie zrozumiał, bo przypisuje jej swoje idee. Nawet zrobił leśniczą konferencję w tym celu. Dobrze, że Papież Franciszek o tym nie wie, bo by dostał apopleksji.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • komuchy mieszkajacy w puszczy boja sie,że ich(2017-11-06 09:30) Zgłoś naruszenie 1038

    siedliska mogą być naruszone i POruszają niebo i ziemię aby nadal żyło im sie jak w PRL-u.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • psychoza(2017-11-06 09:38) Zgłoś naruszenie 309

    Najgorsze w tym wszystkim jest to że jemu powiedział to osobiście na ucho..... Jak takie coś mogło uzyskać tytuły naukowe, które nie mają żadnego związku z obłędem wiary?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • michał(2017-11-06 10:28) Zgłoś naruszenie 6312

    nieprawdopodobny prymityw z tego człowieka

    Odpowiedz
  • Pieńkorób(2017-11-06 12:43) Zgłoś naruszenie 149

    Leśnicy, wędkarze i myśliwi to najwięksi fantaści. Zmyślają na potęgę. Wiedzą, że ich słów nie można sprawdzić. Wiedzą, że nikt nie wie, ile jest korników w Białowieży, a może w jeziorze naprawdę jest dwumetrowy szczupak? Czasem to nawet śmieszne, ale z takim facetem nie można dyskutować na poważne, tylko kazać-wykonać.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • rumbs(2017-11-06 14:13) Zgłoś naruszenie 165

    Ten obatel myśli że jest Panem Bogiem??? Czas na psychuszkę.

    Odpowiedz
  • komuchy z puszczy nie wyć,tylko słuchać pana......(2017-11-06 14:30) Zgłoś naruszenie 73

    bo jutro was tam nie będzie wraz z budynkami,bo przecież to puszcza a nie raj dla budowniczych gorszego sortu.

    Odpowiedz
  • Dan(2017-11-06 14:39) Zgłoś naruszenie 83

    A co jeszcze Bóg powiedział, że z tego drzewa owoców zrywać nie można i co , za ten czyn zostali ukarani. Oj Szyszko Szyszko .

    Odpowiedz
  • Pieńkorób(2017-11-06 14:44) Zgłoś naruszenie 134

    Samowładny władca królestwa wielkości Czech lub Irlandii. W innych krajach lasy państwowe nie są tak scentralizowane ani pozbawione zewnętrznej kontroli. Szef Lasów Państwowych sprawuje władzę na 1/4 terytorium Polski, miliardy obrotu i majątku, tysiące budynków, leśniczówek, dziesiątki tysięcy posad. Leśników kontrolują... inni leśnicy. Taki ktoś może wyrąbać unikatową puszczę, pójść na noże z Unią Europejską, a potem zwalić płacenie kar na skarb państwa, w środku sezonu turystycznego zamknąć wstęp do lasu. Wolno mu. A w razie czego opowie się parę bajeczek. To kasta bardziej zamknięta od prawników.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • czytelnik(2017-11-06 14:55) Zgłoś naruszenie 84

    On sobie po prostu żartuje. Ciekawe, czy strongman z Torunia ochroni w zamian za kasę na geotermię?

    Odpowiedz
  • uu(2017-11-06 14:56) Zgłoś naruszenie 11

    Szyszce to powiedział? Ma świadków, stary kornik?

    Odpowiedz
  • jot(2017-11-06 15:46) Zgłoś naruszenie 152

    Zamiast drzew w poszczy, trzeba wyciąć Szyszę

    Odpowiedz
  • Gaga(2017-11-06 16:16) Zgłoś naruszenie 142

    Musiał być niežle naprany, że słyszł głos Boży. Gratuluje głupoty rządzących .

    Odpowiedz
  • rena(2017-11-06 16:30) Zgłoś naruszenie 103

    A Ja powiadam ci szyszko,iż w piekielnej otchłani smażyć się będziesz.Po wsze czasy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • A mówiłem , ...(2017-11-06 17:27) Zgłoś naruszenie 20

    ..... że śpirytus szkodzi na mózg.

    Odpowiedz
  • Gdanski(2017-11-06 17:40) Zgłoś naruszenie 92

    Z tego co mówi Szyszko, wynika, że Papież całkowicie popiera wycinkę i obarcza lewaków za to, że tego nie robili, biblia nakazuje strzelać do wszystkiego co się rusza w lesie, zmiany klimatu przez człowieka po prostu nie ma, to wymysł tych którzy przegrali wybory. Szyszko to geniusz teraz rozumiem jak bardzo wpasował sie w PiS.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz