Szyszko o wycince Puszczy Białowieskiej: Bóg powiedział "czyńcie sobie ziemię poddaną"

06.11.2017, 07:11; Aktualizacja: 06.11.2017, 11:32
Jan Szyszko

Jan Szyszkoźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Dawid Zuchowicz Agencja Gazeta

Nie możemy ulegać lewicowym pseudoekologicznym ideologiom, które chcą innym narzucić swoje zdanie - mówi w wywiadzie dla poniedziałkowego "Naszego Dziennika" minister środowiska Jan Szyszko.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (48)

  • Q(2017-11-11 23:48) Zgłoś naruszenie 10

    Szyszkownik głosował za CETA -Zdrada Polski

    Odpowiedz
  • rrr(2017-11-11 23:37) Zgłoś naruszenie 10

    W tej Ksiedze tez jest ,"oko za oko, ząb za ząb" wycieli drzewka koło stodoły- chlewika ??, w przyrodzie nic nie ginie ......

    Odpowiedz
  • ewa(2017-11-08 07:00) Zgłoś naruszenie 10

    obrzydliwość żeby tak manipulować Biblia

    Odpowiedz
  • Lucy(2017-11-07 21:43) Zgłoś naruszenie 00

    nie mam mu za złe,że wycina zaatakowane świerki,ale te wypowiedzi o Bogu..żenada

    Odpowiedz
  • ANA(2017-11-07 21:03) Zgłoś naruszenie 10

    I wyszlo szydło z wora. Szyszko uważa się za Boga. Hierarchia koscielna, powinna biću pokłony.

    Odpowiedz
  • Margit(2017-11-07 15:00) Zgłoś naruszenie 10

    Jeżeli już nawiązuje do naszej historii to może by się dokształcił, Puszcza Białowieska od czasów Władysława Jagiełły była Puszczą Królewską i jako taka była pod ochroną, nikt poza królem nie miał prawa tam polować, ani wycinać drzew, a i królowie tego prawa nie nadużywali. Wycinka i brak poszanowania dla Puszczy zaczęła się pod zaborem rosyjskim. Skoro nawiązuje do tradycji, które w Polsce wprowadził zaborca i na dodatek twierdzi, że są dobre, to chyba to nie wymaga komentarza.

    Odpowiedz
  • Hhg(2017-11-07 13:43) Zgłoś naruszenie 20

    Daj pan spokój Bogu, nie wszyscy w niego wierzą!

    Odpowiedz
  • al(2017-11-07 12:29) Zgłoś naruszenie 20

    zniknij człwieku, wóda ci całkowice mozg wyzarła

    Odpowiedz
  • jank(2017-11-07 08:59) Zgłoś naruszenie 01

    Niech Żyje Kornik Drukarz!

    Odpowiedz
  • Jarek(2017-11-07 07:13) Zgłoś naruszenie 00

    A nie było też tam napisane o zabijaniu ludzi noszących ubrania z różnych materiałów?

    Odpowiedz
  • nek(2017-11-06 19:54) Zgłoś naruszenie 30

    czy od teraz będą drzewa tylko prawicowe ?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Michał S(2017-11-06 18:26) Zgłoś naruszenie 93

    Z Szyszki taki profesor, jak z liczydła procesor

    Odpowiedz
  • thadde(2017-11-06 18:22) Zgłoś naruszenie 133

    Mam nadzieję , że przy zapowiadanej reorganizacji rządu tego starego durnia wreszcie sie pozbędziemy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Gdanski(2017-11-06 17:40) Zgłoś naruszenie 92

    Z tego co mówi Szyszko, wynika, że Papież całkowicie popiera wycinkę i obarcza lewaków za to, że tego nie robili, biblia nakazuje strzelać do wszystkiego co się rusza w lesie, zmiany klimatu przez człowieka po prostu nie ma, to wymysł tych którzy przegrali wybory. Szyszko to geniusz teraz rozumiem jak bardzo wpasował sie w PiS.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • A mówiłem , ...(2017-11-06 17:27) Zgłoś naruszenie 20

    ..... że śpirytus szkodzi na mózg.

    Odpowiedz
  • rena(2017-11-06 16:30) Zgłoś naruszenie 103

    A Ja powiadam ci szyszko,iż w piekielnej otchłani smażyć się będziesz.Po wsze czasy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Gaga(2017-11-06 16:16) Zgłoś naruszenie 142

    Musiał być niežle naprany, że słyszł głos Boży. Gratuluje głupoty rządzących .

    Odpowiedz
  • jot(2017-11-06 15:46) Zgłoś naruszenie 152

    Zamiast drzew w poszczy, trzeba wyciąć Szyszę

    Odpowiedz
  • uu(2017-11-06 14:56) Zgłoś naruszenie 11

    Szyszce to powiedział? Ma świadków, stary kornik?

    Odpowiedz
  • czytelnik(2017-11-06 14:55) Zgłoś naruszenie 84

    On sobie po prostu żartuje. Ciekawe, czy strongman z Torunia ochroni w zamian za kasę na geotermię?

    Odpowiedz