Cenckiewicz: Kukliński był samorodkiem w dziedzinie szpiegostwa

26.10.2017, 13:01; Aktualizacja: 26.10.2017, 13:35
Dyrektor Wojskowego Biura Historycznego im. gen. broni Kazimierza Sosnkowskiego Sławomir Cenckiewicz uczestniczył w zorganizowanej przez tę instytucję ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. „Szpiedzy – Dezerterzy – Renegaci. Wykroczenia i przestępstwa żołnierzy i funkcjonariuszy służb mundurowych w latach 1918-1989”. Współorganizatorem imprezy jest też Instytut Pamięci Narodowej.

Dyrektor Wojskowego Biura Historycznego im. gen. broni Kazimierza Sosnkowskiego Sławomir Cenckiewicz uczestniczył w zorganizowanej przez tę instytucję ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. „Szpiedzy – Dezerterzy – Renegaci. Wykroczenia i przestępstwa żołnierzy i funkcjonariuszy służb mundurowych w latach 1918-1989”. Współorganizatorem imprezy jest też Instytut Pamięci Narodowej.źródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Dawid Zuchowicz Agencja Gazeta

Ryszard Kukliński był samorodkiem w dziedzinie szpiegostwa. Tacy ludzie z takimi predyspozycjami i talentem do szpiegowania rodzą się bardzo rzadko – powiedział w czwartek szef Wojskowego Biura Historycznego Sławomir Cenckiewicz podczas konferencji naukowej we Wrocławiu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie