Makowski: Hanna Gronkiewicz-Waltz obciąża wizerunkowo PO

30.09.2017, 09:44; Aktualizacja: 30.09.2017, 09:56
Prezydent Warszawy odmawia stawiennictwa przed komisją jako strona postępowań, argumentując, że komisja jest niekonstytucyjna

Prezydent Warszawy odmawia stawiennictwa przed komisją jako strona postępowań, argumentując, że komisja jest niekonstytucyjnaźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazeta

Hanna Gronkiewicz-Waltz obciąża wizerunkowo PO z tego prostego powodu, że cały czas trzeba się za nią tłumaczyć - powiedział PAP publicysta Marcin Makowski. "W sytuacji tak oczywistej, w której państwo sobie nie poradziło, czyli dzikiej reprywatyzacji, chcąc nie chcąc, to ona jest twarzą w mediach całego tego procederu" - dodał.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (16)

 • CCgggjjjsssjjjssskkkssskkkssss(2017-10-01 17:32) Zgłoś naruszenie 00

  Ona miała konstytucyjne prawo do tych afer i czeka na konstytucyjną ustawę!!! przecież to afera na cały świat.Jaka zdolna pani prezydent,proszę, proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!W 2014 roku tak prosiła bardzo,że będzie ostatnią kadencję.Jedno co jej wyszło to deklaracja,że będzie ostatnią kadencję!!!!!!!!!!!!!Ale PO ma się czym pochwalić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Polacy Powinni ich tak zlekceważyć jak oni ich lekceważyli!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
 • fuj(2017-10-01 16:27) Zgłoś naruszenie 20

  zdejmijcie zdjecie tego zlodzieja bo sie niedobrze czlowiekowi robi

  Odpowiedz
 • Lena(2017-10-01 14:02) Zgłoś naruszenie 00

  Złodziejom , nieuczciwym i rzeżnikowi,który wyciął niesłusznie pęcherzyk żeby tylko dostać kasę ,,odebrać obywatelstwo za chciwość, ubrać w kajdanki i puścić w skarpetkach do kraju pochodzenia.Oni myślą,że ich życie nie ma końca na tej ziemi!!!!!!!!!!!!!!!!!Tymczasem co trochę ich bliscy kończą życie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
 • oooooooooooooooooooooooooooooooooooo(2017-10-01 10:28) Zgłoś naruszenie 00

  Powinni ją wywieżć w kajdankach do Izraela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
 • mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm(2017-10-01 10:24) Zgłoś naruszenie 00

  Obserwator idż ty pracuj za darmo a nie posłom karzesz pracować za darmo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w komisji.

  Odpowiedz
 • Obserwator(2017-09-30 19:59) Zgłoś naruszenie 00

  Zwolennicy postawienia HGW powinni wziąć pod uwagę fakt, że Komisja Weryfikacyjna też nie działa za darmo. Wydatki na nią też są duże (gdyż nie płacą za nią z prywatnych kieszeni). Jest ona także prawnie wątpliwa (zapisy ustawy o jej powołaniu). Ale mimo tego prezydent Warszawy powinna w jakiś sposób odpowiedzieć na zarzuty przed organem niewątpliwym prawnie, bo ta reprywatyzacja wielu budynków użyteczności publicznej, czy mieszkalnych została zreprywatyzowana niezgodnie z prawem, przez co ludzie cierpią. Powołana Komisja Weryfikacyjne jest skuteczna. Jest potrzebna, ale obarczona wadami prawnymi (wynikających z wadliwej ustawy), jak wspomniałem. Inaczej może dojść do tego, iż większość członków komisji może zostać oskarżonych o uporczywe nękanie, czy zarzuty o działanie niesprawne z prawem (w niektórych aspektach wątpliwych prawnie).

  Odpowiedz
 • mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm(2017-09-30 19:43) Zgłoś naruszenie 11

  Polacy obudżcie się z ki!!!m mieliśmy do czynienia? Ona działała przeciwko Polakom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PO nie ma miejsca w Sejmie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie dajcie się oszukiwać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mnie ż..d wyciął bezpodstawnie pęcherzyk żółciowy gdy miałam 46 lat.Nie miałam kamieni,tylko jakieś złogi z którymi dałabym sobie radę.Wystarczyło tylko dla mnie jedno słowo -zmiana diety do mam grupę krwi ORh- i zrobił ze mnie inwalidę.Po tym w drodze do domu z bólem głowy udałam się do przychodni.Mówiłam,że nie mam pęcherzyka,ale dla lekarki to było nie ważne .Zrobiła swoje i zatruła mnie tabletkami.Myślę,żę przyjdzie niedługo czas,i będę mogła się"pochwalić" moim dramatem życiowym z Rządem.Pisałam do Rządu PO,ale minęło bez echa.

  Odpowiedz
 • Bert(2017-09-30 17:06) Zgłoś naruszenie 00

  Na miejscu HGW i jej przybocznych przypomniałbym sobie ustawę o odpowiedzialności urzędników za rażące naruszenie prawa. Wprawdzie młyny sprawiedliwości w tym trybie mielą powoli, a koła młyńskie już ruszyły i za parę lat ta rozkoszna urzędnicza kamaryla się nie wypłaci.

  Odpowiedz
 • jorguś2(2017-09-30 14:48) Zgłoś naruszenie 03

  Te Pawłowicz Krystyna... do cia pisza tyn komyntorz. Ta Walc to typowy PRAWOK jaki je to wszyscy wiymy bo to widać i czuć na łodległość. Łod LEWOKÓW TO SIE MOTYKO ŁODP.....L. Bo lewoki to sum good. Wos nie rozwalili w PRL i samo to już ło nich dobrze świadczy.

  Odpowiedz
 • 6570(2017-09-30 14:24) Zgłoś naruszenie 70

  TAK GŁUPIEGO PAŃSTWA NIE MA NIGDZIE NA ŚWIECIE = HANIA ROBI CO CHCE I HANI WSZYSTKO WOLNO A POLAK CO PŁACI NA HANIĘ MA SIEDZIEĆ CICHO BO HANIA TO PREZYDENT WARSZAWY I JEST PONAD PRAWEM == ILE JESZCZE LAT TACY BĘDĄ CHODZIĆ WOLNO I ŚMIAĆ SIĘ W TWARZ POLAKOM

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • korab(2017-09-30 12:57) Zgłoś naruszenie 70

  ona po prostu sie boi kompromitacji stawiając się przed komisja , ponosi pełną odpowiedzialność za swoich urzędników.Gdyby to się stało w innym kraju demokratycznym już dawno by wyleciala ze stołka i miala postawione zarzuty karne za krzywdę zwyklych ludzi ,ale Polska jest krajem .gdzie można na różne sposoby i wykrety unikać rozliczenia krzycząc że u nas nie ma praworządności i to jest problem polityczny gdzie łatwo uciec przed karą

  Odpowiedz
 • Bert(2017-09-30 10:47) Zgłoś naruszenie 32

  Może i obciąża wizerunkowo PO, ale za to przebywając nadal na wolności odciąża nie obciąża budżetu ZK.

  Odpowiedz
 • StAAbrA(2017-09-30 10:06) Zgłoś naruszenie 62

  Ani nikt , ani nic nie jest już w stanie - wizerunkowo - tzw. Platformy Obywatelskiej obciążyć .

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie