Generalny Inspektor Informacji Finansowej zablokował konto Królikowskiego

autor: Grzegorz Osiecki25.09.2017, 11:11; Aktualizacja: 25.09.2017, 11:40
Michał Królikowski w zeszłym tygodniu wypowiadał się w mediach o swojej pracy dla klienta mówił, że pieniądze otrzymał jako tzw. depozyt adwokacki

Michał Królikowski w zeszłym tygodniu wypowiadał się w mediach o swojej pracy dla klienta mówił, że pieniądze otrzymał jako tzw. depozyt adwokackiźródło: PAP
autor zdjęcia: Jakub Kamiński

Generalny Inspektor Informacji Finansowej zablokował pieniądze na koncie kancelarii prawnej byłego wiceministra sprawiedliwości w rządzie PO-PSL Michała Królikowskiego. Dowiedział się DGP.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło: gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • Aleksander Fredro(2017-09-26 05:16) Zgłoś naruszenie 00

    Rzuca się wyraźny kontrast między tym co PADkin robi a tym co mówi.

    Odpowiedz
  • ccc(2017-09-25 20:38) Zgłoś naruszenie 30

    Niepotrzebnie się człowieku narobiłeś i teraz masz kłopoty.

    Odpowiedz
  • Powiadają, że winien temu WIRUS KACZY... (2017-09-25 12:07) Zgłoś naruszenie 831

    Widać, że ... ZARAZA KACZA obsiadła mec. Królikowskiego, jak onegdaj STONKA KARTOFLANA. I jak tu nie wierzyć ... w REINKARNACJĘ Bolszewików

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • DO @ prawnik(2017-09-25 12:03) Zgłoś naruszenie 2811

    "Depozyt adwokacki" to ściema dla plebsu - nie ma takiego pojęcia prawnie funkcjonującego. Ale bronić może się każdy jak chce, tylko pytanie dlaczego tej kasy nie zglosił do prokuratury jako trefna od razu, lub odesłal na to konto z którego dostał. za dużo ściemy w jego tłumaczeniu.

    Odpowiedz
  • prawnik(2017-09-25 11:57) Zgłoś naruszenie 917

    Brawo sprawność postępowania! Ile miesięcy temu Królikowski zgłosił, że podejrzewa, iż pieniądze przelane na konto depozytów mogą mieć niewyjaśnione pochodzenie?

    Odpowiedz
  • Mecenas(2017-09-25 11:51) Zgłoś naruszenie 3214

    "depozyt adwokacki" - znacie takie coś w prawie o adwokaturze ? czy kolejny wymysł komunistów ? wstyd Duda...

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Tylko bezwzględne reformy coś zmienią na lepsze(2017-09-25 11:25) Zgłoś naruszenie 4115

    Czyli , prawnicy to jednak szuje (nie wszyscy) , nie ważne czy profesor, adwokat, prokurator czy sędzia. Ale od sędziego należy oczekiwać większej kultury osobistej i społecznej.

    Odpowiedz