Woś: Powiedzcie, jak to jest być salonem

autor: Rafał Woś31.03.2017, 07:50; Aktualizacja: 31.03.2017, 08:29
Rafał Woś

Rafał Wośźródło: DGP
autor zdjęcia: Wojtek Gorski

Osiemnastego marca TVP Info nadało kolejny odcinek programu „Salon dziennikarski”. Format klasyczny: zebrani w studiu komentatorzy rozmawiają o wydarzeniach tygodnia. Gospodarz – Michał Karnowski. Goście – Stanisław Janecki, Piotr Zaremba, Piotr Semka i ksiądz Henryk Zieliński.

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (15)

 • Panie Woś więcej realizmu(2017-03-31 08:36) Zgłoś naruszenie 3342

  Jeżeli pan Woś mówi, że dziś prawica jest "salonem", to jak to się ma do rzeczywistości, gdzie 80% prasy lokalnej w tym inne znane media są inwigilowane przez niemieckich właścicieli. Skąd więc brać tych rozmówców niezależnych do programów TVP. Przecież to byłaby żenada - 80% targowiców w studio i dzieci resortowych mainstreamu, a tylko kilka % prawicy TVP - o takie proporcje Panu chodzi, a takie są. Zawiódł mnie Pan .Zapomniał Pan jak PO inwigilowało prawicę dziennikarską (taśmy prawdy Sowy) . TVP jest jedyną stacją TVP , która po 8 latach propagandy postkomunistycznej mówi wreszcie "polskim językiem i racją stanu" i to wielu przeszkadza.

  Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
 • Nagonka na TVP(2017-03-31 08:58) Zgłoś naruszenie 2927

  Oglądam TVP/info i inne TV i proporcje są często podobne, Są programy w TVN, PolSat itd gdzie sami swoi dyskutują o polityce, w innych podobnie. Wybiórczy temat i art, szkoda tylko że, p. Woś się do takich manipulacji posuwa. Dlaczego??? przecież jest w TVP masa programów, jak Forum, Młodzież o polityce, Po-20 itd. Woronicza gdzie jest pełen przekrój dziennikarstwa i politykierów.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • okradziony(2017-03-31 08:59) Zgłoś naruszenie 2121

  Nie zdajemy sobie niestety sprawy z tego, że gdy złodziej krzyczy: "A gdzie byliście, jak tamci kradli?!", nawet jeśli "tamci" kradli dużo więcej to nie stanowi to w jego sprawie ŻADNEJ okoliczności łagodzącej! Ale politycy, a także, jak się okazuje dziennikarze, wiedzą, że wielu ludzi daje się na to złapać i jeśli ktoś ukradnie np. 1000 zł. i głośno krzyknie wobec krytyki: "A gdzie byliście, jak mój sąsiad ukradł 2000???", to takiego złodzieja zaraz bezmyślnie, ku jego uciesze, się rozgrzesza...

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Panie Woś!(2017-03-31 13:07) Zgłoś naruszenie 1824

  Przecież musimy mieć jakaś satysfakcję za wieloletnie oglądanie "szkieł kontaktowych" itp. tefałenowych agitek. A ma Pan sporo racji w tym, że:.."droga do tego pluralizmu wiedzie poprzez brak pluralizmu konkretnych mediów - Ano, wiodła przez te poprzednie lata, i stało się... Każda rewolucja, proszę Pana, nosi w sobie pewne elementy odwetu. A w tym przypadku to jest zdrowe i satysfakcjonujące przyzwoitych. I tyle.

  Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
 • wjw(2017-04-01 14:31) Zgłoś naruszenie 54

  Salonem ? Chyba raczej oborą...

  Odpowiedz
 • sz(2017-04-01 22:09) Zgłoś naruszenie 54

  Panie redaktorze, RAZ napisał właśnie, że próbopwal pana zaprosić, ale zachował się pan dość niegrzecznie, dając wyraźnie do zrozumienia, że propozycja pojawienia się w takim programie pana obraża. O co więc panu chodzi? Skąd te łzy?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie