Lubicz: W drogowej kolizji uczestniczył samochód z Antonim Macierewiczem

25.01.2017, 19:31; Aktualizacja: 25.01.2017, 19:39
Minister Obrony Narodowej przesiadł się do innego samochodu i odjechał

Minister Obrony Narodowej przesiadł się do innego samochodu i odjechałźródło: PAP
autor zdjęcia: Marcin Bielecki

Samochód z ministrem obrony narodowej Antonim Macierewiczem uczestniczył w zderzeniu kilku pojazdów na drodze krajowej nr 10 w Lubiczu Dolnym - poinformował PAP toruński radny PiS Karol Wojtasik. Na miejscu jest kilkanaście zastępów straży pożarnej, a ruch jest utrudniony.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • tomek(2017-01-25 20:30) Zgłoś naruszenie 100

  MINISTER OBRONY NARODOWEJ oraz PROKURATOR GENERALNY niech publicznie wyjaśni postępowania prowadzone w sprawie nielegalnych podsłuchów Żandarmerii Wojskowej wobec kadry 16 batalionu dowodzenia w Elblągu i odpowiedzą na pytania: Dlaczego prokurator Mackiewicz umorzył postępowanie wobec ppor. NS z 16 bdow ,mimo że nikt na tego oficera nie doniósł i nikt nie wnosił o jego ściganie Dlaczego nie zabezpieczono urządzeń podsłuchowych wskazanych przez pokrzywdzonego. Dlaczego umorzono sprawy bez zapoznania się z materiałami operacyjnymi ŻW w Elblągu i ich nie zabezpieczono Dlaczego prokurator TOMASZ MACKIEWICZ z Wojskowej Prokuratury Garnizonowej w Elbląg zataił dane chor. Grzegorza. K. z ŻW i dlaczego nie poniósł za ten czyn konsekwencji. Dlaczego szef prokuratury garnizonowej w Elblągu JAROSŁAW ŻELAZEK po otrzymaniu ponownego wniosku o wszczęcie postępowania w sprawie nielegalnych podsłuchów w 2008r nie wykonał czynności sprawdzających . Dlaczego prokurator Karol Kopczyk mimo iż potwierdził w aktach sprawy fakt zatajenia informacji przez Mackiewicza nie postawił mu zarzutów Dlaczego tylko pokrzywdzony był przesłuchiwany, żandarmi byli tylko rozpytani bez pouczenia o karalności składania fałszywych zeznań Czy istnieje związek między pierwszym doniesieniem z lipca 2007w sprawie nielegalnie stosowanym podsłuchem , a wypowiedzeniem złożonym przez chor. Grzegorza K w lipcu 2007r A MACIEREWICZ lub Komendant Żandarmerii niech ujawni i poda do publicznej wiadomości zakres i wyniki kontroli przeprowadzonej dn.31.01.2008r w oddziale elbląskim ŻW dotyczącej nielegalnego stosowania podsłuchów. Dlaczego pokrzywdzony nie otrzymał informacji mimo upływu 8 lat na temat zakresu i wyników kontroli. Dlaczego Komendant Żandarmerii woli pisac bezskuteczne doniesienia do prokuratury rejonowej w sprawie znieważania funkcjonariuszy żandarmerii zamiast publicznie odpowiedzieć na pytania. KADRA WOJSKA POLSKIEGO GARNIZONU ELBLĄG

  Odpowiedz
 • Dlaczego zwiał z miejsca wypadku ... ?(2017-01-25 21:57) Zgłoś naruszenie 70

  "Minister przesiadł się do innego samochodu i odjechał" ... czyli znowu ZWIAŁ, jak ZWIAŁ SZYBKO z Katynia pociągiem po katastrofie lotniczej z Prezydentem RP w Smoleńsku !!!

  Odpowiedz
 • fakt(2017-01-26 07:31) Zgłoś naruszenie 30

  Nie ma wątpliwości był to zamach.Trzeba powołać komisje śledczą / każdemu po 25 tys.przez min rok /.A z pewnością palce maczał w tym Tusk.

  Odpowiedz
 • Harry Potter(2017-01-25 22:13) Zgłoś naruszenie 30

  Mam nadzieję że nikogo nie zabił w tej katastrofie Zresztą jaki minister taki komentarz

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie