Kurski: TVP wypełniła w 2016 r. misję publiczną. Potrzebne uszczelnienie abonamentu

18.01.2017, 16:24; Aktualizacja: 18.01.2017, 17:12
Prezes TVP Jacek Kurski podczas konferencji prasowej, PAP - Tomasz Gzell

Prezes TVP Jacek Kurski podczas konferencji prasowej, PAP - Tomasz Gzellźródło: PAP
autor zdjęcia: Tomasz Gzell

Telewizja publiczna, mimo braku realnego wsparcia finansowego z abonamentu, w 2016 r. dała radę, jeśli chodzi o wypełnienie misji publicznej – mówił w środę prezes TVP Jacek Kurski. Podkreślał jednak, że potrzebne jest uszczelnienie abonamentu, bo bez tego sytuacja będzie trudna.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (17)

  • Miki(2017-01-18 17:53) Zgłoś naruszenie 131

    TVP ostatnio pokazała na co idą pieniądze abonentów. Filmy misyjne typu Pusz. Dziękuję za taką misję. Z mojej kieszeni nawet złotówki nie dostaną.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ta wredna ...(2017-01-18 18:08) Zgłoś naruszenie 140

    .... propaganda to misja ? Dzięki za taki "Pucz" !

    Odpowiedz
  • Grzesiek(2017-01-18 18:32) Zgłoś naruszenie 141

    Tylko czekam jak PiS uszczelni abonament i wliczy go np. w rachunek za prąd. Myślę, że czeka ich wtedy o wiele większa rozpierducha niż czarny marsz. Ludzie nie będą płacić za to g*wno, które zapanowało w TVP. Także powodzenia :)

    Odpowiedz
  • ja(2017-01-18 19:31) Zgłoś naruszenie 40

    TVP wypełniła w 2016 r. misję publiczną... nie wykorzystując slotów na mux 8

    Odpowiedz
  • Mała(2017-01-18 22:10) Zgłoś naruszenie 50

    Misja w TVP? W normalnym kraju to się nazywa propaganda, w obecnej Polsce można to ewentualnie nazwać "misją Kurskiego"... Na taką "misję" nie ma mojej zgody - nie będzie też moich pieniędzy.

    Odpowiedz
  • telewidz(2017-01-19 09:40) Zgłoś naruszenie 03

    niech uszczelnia, dlaczego tylko 28% płaci, a reszta ogląda - jak trzeba płacić to wtedy każdy zarzeka się, że nie ogląda telewizji

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Heniek(2017-01-19 09:47) Zgłoś naruszenie 11

    Oglądałem telewizję za poprzedniej władzy, ale ta obecna coraz bardziej wpływa na podział społeczeństwa. Do znudzenia słucha się tych samych zdarzeń, które dotyczą partii opozycyjnych, przedstawiając je w negatywnym świetle, jednocześnie w samych superlatywach przedstawia się przedstawicieli partii rządzącej. Mam nadzieję, że to doprowadzi do zrozumienia, że to jest zwykła propaganda, nawet gorsza niż z czasów PRL. Za taką telewizję to nie zamierzam płacić i wolę poprzeć tych co będą się temu sprzeciwiać. Trzeba skończyć z propagandą sukcesu i przestać w taki sposób dzielić społeczeństwo. Chciałbym, żeby telewizja była publiczną i rzetelnie przedstawiała sytuacje. Nazwa narodowa to reprezentuje tych co sprawują władzę.

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2017-01-19 09:55) Zgłoś naruszenie 20

    Kurskiemu przypominam , że jeśli program ma być o wyznaczonej porze , to przedłużanie reklam o 3-5 minut (na okrągło!) , to kradzież czasu (A CZAS , TO PIENIĄDZ) - i licząc te kilka minut x ilość incydentów x ilość odbiorców , to tyle właśnie Kurski ma do oddania tej kasy , którą nakradł . I dopiero po tym - odszkodowaniu , oraz faktycznym wykonaniem misji , może gęgać o swoich uszczelnieniach .

    Odpowiedz
  • Jasio(2017-01-19 14:29) Zgłoś naruszenie 20

    a może by tak prezesa wysłać na misję (z misją) - na przykład do Burundi, albo do Bujumbury.

    Odpowiedz
  • jacek(2017-01-20 14:48) Zgłoś naruszenie 00

    Oglądam tylko tvn i discovery. Czy też muszę płacić abonament kurskiemu?

    Odpowiedz
  • kika(2017-01-21 21:03) Zgłoś naruszenie 10

    Nie man telewizora mam internet i to mi starczy .Telewizja to badziewie jakich mało a na Kurskiego jak patrzę to mi się robi niedobrze.Szkoda pieniędzy na telewizor i szkoda czasu na jego oglądanie lepiej z chłopakiem pobaraszkować w łóżku.,albo przeczytać dobrą książkę.

    Odpowiedz
  • kika(2017-01-21 21:07) Zgłoś naruszenie 00

    Jak sytuacja będzie trudna w TV to na wiosnę proponuję szczaw i mirabelki.. Smacznego.

    Odpowiedz
  • Sybirak(2017-01-21 21:31) Zgłoś naruszenie 10

    A dlaczego Tusk nigdy prawnie nie odpowiedział za rozwalenie abonamentu. To przecież on, będąc premierem, usilnie namawiał Polaków aby nie płacili haraczu zwanego abonamentem. Niech teraz zapłaci za wszystkie zaległości abonamentowe.

    Odpowiedz
  • krowa(2017-01-22 13:39) Zgłoś naruszenie 00

    za kolpoty finansowe winny jest madrala Czapinski! .Nie wprowadzil abonametu ,Ja płacę i nie narzekam.Chciałbym też filmy kostiumowe,ale bez pieniędzy turcy za nas nie zrobią,

    Odpowiedz
  • Lecho(2017-02-25 12:43) Zgłoś naruszenie 00

    TVP to relikt komunizmu i koryto dla nierobów- kolesi kurskiego.

    Odpowiedz