statystyki

Jarosław Gowin: Kolejne rządowe projekty uzależnione będą od finansów

24.02.2016, 10:07
Jarosław Gowin: Kolejne rządowe projekty uzależnione będą od finansów

Jarosław Gowin: Kolejne rządowe projekty uzależnione będą od finansówźródło: Agencja Gazeta

Minister nauki Jarosław Gowin zapewnia, że kolejne sztandarowe projekty rządowe, będą realizowane gdy uda się je "zbilansować". Wicepremier pytany o osiągnięcia rządu po 100 dniach mówił w radiowej Trójce, że prace nad realizacją kolejnych zapowiedzi trwają.

Reklama


Reklama


W przypadku obniżenia wieku emerytalnego i podwyższenia kwoty wolnej od podatku, są to projekty prezydenckie. Wicepremier podkreślił, że w kwestii zabezpieczenia emerytalnego, należy się ponownie zastanowić nad głęboką zmianą systemu i kwestią tak zwanej emerytury obywatelskiej.

Jarosław Gowin zaznacza, że wiele już udało się dokonać - obok programu Rodzina 500+, to między innymi plan rozwoju gospodarczego, autorstwa ministra Mateusza Morawieckiego.
Premier Beata Szydło pierwsze 100 dni swojego rządu podsumuje w piątek.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

  • wizjoner(2016-02-24 11:30) Odpowiedz 10

    Jak to się mowi - dokręcą nam śrubkę i podniosą podatki że wyzdychamy a wtedy ci co przezyją będą mieć DOBROBYT - wszystko będzie po 1 złoty, a lekarz będzie się cieszył że wreszcie jakiś pacjent przyszedł.

  • Letopis(2016-02-24 10:49) Odpowiedz 10

    Wiadomo - żeby cos dać to najpierw trzeba policzyć czy budżet na to stać. Niby proste, ale..... szkoda że ta myśl umknęła przed wyborami i to nie tylko politykom, bo populizm to część ich modus operandi, ale społeczeństwu jako całości.... Nagle obywatele uwierzyli w to , żeby coś dać to najpierw trzeba to mieć. Nas ich nieszczęście 2 + 2 = 4 a nie np. 6 niestety

  • K.O.(2016-02-24 11:48) Odpowiedz 00

    J.Gowin odkrył Amerykę! Na wszystko potrzeba kasy. To już starożytni wiedzieli. Uważam , że wpisy; Letopis i wizjoner są słuszne

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama