statystyki

Beata Szydło: Broniliśmy praw Polaków w Wielkiej Brytanii

20.02.2016, 00:05; Aktualizacja: 20.02.2016, 00:16
Szydło o porozumieniu UE z Londynem

Szydło o porozumieniu UE z Londynemźródło: PAP

Mamy porozumienie satysfakcjonujące dla Polski i Unii Europejskiej - tak o kompromisie w sprawie Wielkiej Brytanii powiedziała premier Beata Szydło.

reklama


reklama


Na konferencji prasowej w Brukseli szefowa rządu oświadczyła, że głównym celem naszej delegacji była obrona praw Polaków w Wielkiej Brytanii. "Ten cel zrealizowaliśmy" - zaznaczyła.

Premier Beata Szydło określiła jako dobre porozumienie Unii Europejskiej z Wielką Brytanią. Kompromis osiągnęli przywódcy 28 krajów w drugim dniu szczytu w Brukseli.

reklama


Źródło:IAR

reklama

  • 123(2016-02-20 06:41) Odpowiedz 50

    Nie ma co siebie oszukiwac. Polacy i inni naduzywali socjal na dzieci. Anglicy widzieli to. Taka jest prawda. Ale zaraz szumowina siedzaca tu w kraju i odbierajaca kase z stamtad podniesie glosy ze im sie nalezy! Zobaczę w ten sposób ile w nas jest prawdy. i czy jestesmy normalni. A co ty byś zrobił na miejscu Angkików gdyby np. Rumuni odbierali z Zus-u zasilki ?

  • IGLA(2016-02-20 08:50) Odpowiedz 30

    porw@ nalezy sie cieszyc ze tyle ugrali z Cameronem !WB to mocarstwo i moze stawiac warunki Polska to jeszcze biedny i maly kraj ! Cameron moze sobie pozwolic na wyjscie zUE Polska niestety nie! wiecnie wypisuj glupstw jak uczniak ktory cos uslyszal ale nie wie o co chodzi!!!!!!!!!!1

  • porw(2016-02-20 02:48) Odpowiedz 24

    Kogo obchodzi czy ona broniła Widać rezultat , że gów.o obroniła

  • wit(2016-02-20 10:12) Odpowiedz 20

    Czy w ramach tej obrony świadczenia będą przysługiwały na każde dziecko czy jak to jest w wypadku rodziców pracujących tylko w POLSCE dla wybranych dzieci, Szydło chwali się obronieniem kilkudziesięciu tysięcy świadczeń ( dobrze , lecz za cudze pieniądze) jednocześnie zapominając o trzech milionach dzieci w Polsce.

  • Lukas(2016-02-20 12:38) Odpowiedz 10

    Nie będzie żadnych świadczeń dla dzieci przebywających w Polsce i bardzo dobrze albo się przebywa w UK z całą rodziną i pobiera benefity albo się przebywa w PL i pobiera tylko z Polski bardzo dobrze Anglia w końcu się obudziła.

  • tam ugrywają dla młodych,a na ludzi w kraju-sraju?(2016-02-20 10:12) Odpowiedz 11

    ludzie po 45 latach pracy składkowej okradzeni przez Tuska nadal grzebią po śmietnikach aby przeżyć.Obiecane emerytury poszły w zapomnienie....100 dni rządu mija i nici z obiecanek???????????????/////////////////////////////////////////////////

  • K.O.(2016-02-21 13:23) Odpowiedz 01

    Premier nic nie obroniła. bo nie mogła obronić i niech nie opowiada natepnych kłamstewek.