statystyki

Co łączy Jarosława Kuźniara, Jasia Kapelę i Samuela Pereirę? Każdemu z nich Facebook zablokował kiedyś konto

autor: Sylwia Czubkowska12.02.2016, 07:23; Aktualizacja: 12.02.2016, 08:52
facebook-smartfon-komputer

Doprowadzenie do zniknięcia z Facebooka to dziś jeden z elementów walki politycznej, konkurencji biznesowej czy po prostu zemsty na kimś, komu chce się dokuczyć. I niewiele można zrobić, by temu zapobiec. Właściwie tylko jedno: nie mieć konta na Facebooku.źródło: ShutterStock

Józef K. budzi się rano i jak co dzień próbuje sprawdzić Fejsa. Ale zamiast swojego konta widzi komunikat o jego zablokowaniu. Za co? Nie wiadomo. Kto doniósł? Tajemnica. Kiedy wyrok? Kiedyś. Proces już trwa.

Reklama


Reklama


Co łączy profile: Obywatele Decydują, społeczności wspierającej referenda i obywatelskie inicjatywy ustawodawcze, Ośrodka Monitorowania Zachowań Ksenofobicznych i Rasistowskich, który monitoruje i nagłaśnia przypadki rasizmu, szczególnie w sieci, oraz satyryczny, czasem dosyć kontrowersyjny, Pitu Pitu? Co łączy gwiazdora TVN Jarosława Kuźniara, lewicowego publicystę Jasia Kapelę i prawicowego działacza Samuela Pereirę?

Wszyscy na własnej skórze odczuli, czym kończy się „złamanie standardów społecznościowych” Facebooka. Nawet jeżeli nie bardzo wiedzą, o jaki standard chodziło. Albo zaklinają się, że byli niewinni. Każdy z wymienionych w pewnym momencie chciał się zalogować na swoim koncie na Facebooku, ale zamiast zobaczyć znany panel, znajomych lub fanów, ujrzeli taki sam komunikat: w związku ze złamaniem regulaminu serwisu konto zostało zablokowane.

Znikasz z Facebooka


Pozostało jeszcze 94% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 89,90 złZamów abonament
Przeczytaj artykuł
Koszt SMS-a 2,46 złZapłać sms-emMasz już kod?
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję

Reklama

  • Tak to wygląda(2016-02-12 14:56) Odpowiedz 53

    I czego to dowodzi, że jakaś lewacka szajka narzuca co kto ma mówić . Jak w komuniźmie - jedna prawda, jedna ideologia, ai w przyszłości jedna waluta oraz jedna gospodarka światowa. kolejna utopia NWO i umysłowe niewolnictwo, bo resztę zrobią za nas w przyszłości roboty i SI (szt.intel.) Durny ten redaktorzyna , który się cieszy , że wolność słowa to miraż . Więc można wszystko podciągnąć pod obrazę bo przecież nie wiadomo co piszący ma na myśli. o tym decyduje moderator. czyli kto ? myślący ideologią lewacą i komunistyczną . Tak to wygląda.

  • typowa retoryka lewacka w tytule(2016-02-12 13:25) Odpowiedz 23

    Znowu wam Szewchter tytuły pisze?

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama