Petru krytykuje projekt 500 zł na dziecko. Nowoczesna zgłosi poprawki

06.02.2016, 14:26; Aktualizacja: 06.02.2016, 15:01
„Uważam, że zamiast tego 500+ powinno mieć miejsce wsparcie finansowe dla młodych ludzi zakładających rodziny, którym rodzą się dzieci. Wsparcie powinno dotyczyć zarówno mieszkań na wynajem jak i zakupu. To jest kluczowe” - mówił Petru.

„Uważam, że zamiast tego 500+ powinno mieć miejsce wsparcie finansowe dla młodych ludzi zakładających rodziny, którym rodzą się dzieci. Wsparcie powinno dotyczyć zarówno mieszkań na wynajem jak i zakupu. To jest kluczowe” - mówił Petru.źródło: Materiały Prasowe

Według Petru propozycja Nowoczesnej będzie całościowa i skupi się przede wszystkim na rozwiązaniu problemu mieszkaniowego oraz pracy dla matek powracających do aktywności zawodowej po urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

Reklama


Reklama


Źródło:IAR

Reklama

Komentarze (15)

  • Ol(2016-02-06 15:23) Zgłoś naruszenie 110

    hahhahha --żenujący jest ten Złoty Cielec TVNu.

    Odpowiedz
  • Dzień bez petru,(2016-02-06 15:33) Zgłoś naruszenie 90

    --dniem straconym. Gazeta Prawna jak Wyborcza.

    Odpowiedz
  • Spiechowicz(2016-02-06 16:36) Zgłoś naruszenie 111

    Panie Petru - niech Pan wytłumaczy jak to jest, że w wieku 44 lat jest Pan multimilionerem, chociaż nigdy nie prowadził Pan swojej firmy ? Panie Petru - dlaczego milczy Pan w sprawie największej finansowej afery po 1989 r. - czyli powstaniu OFE gdzie poszły dziesiątki miliardów złotych jakie OFE dostały "za zarządzanie składkami" ?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Sowi kalamar(2016-02-06 16:47) Zgłoś naruszenie 61

    najlepiej wydać na ośmiorniczki

    Odpowiedz
  • Peo zgłosi swój projekt, lepszy, 513,45+(2016-02-06 17:15) Zgłoś naruszenie 41

    a truPe jeszcze lepszy 514, 78+. Isię porobi, referendum, ludzie na ulicach, zamieszki, rewplucj, no wejdzie bundeswera!

    Odpowiedz
  • coś niesamowitego(2016-02-06 17:35) Zgłoś naruszenie 71

    Coś niesamowitego z tym człowiekiem, na całego pilnuje interesów biednych banków i korporacji.

    Odpowiedz
  • tylko polska krew(2016-02-06 17:36) Zgłoś naruszenie 44

    Państwo,czyli nadzorca inwestuje w przyszłych niewolników,za to ma płacone od banksterów i kapitału,macie się kocić i robić do śmierci. Powrót do XIX wieku stał się faktem.

    Odpowiedz
  • KALIF(2016-02-06 17:51) Zgłoś naruszenie 82

    Petru będzie miał problemy z rozliczeniem kampanii? Gdzie poszedł kredyt, który Nowoczesna brała Jeszcze niedawno mówił, że ten program to „druga Grecja”. Teraz ogłasza, że „Rodzina 500 plus” powinna dotyczyć także „matek z jednym dzieckiem”.

    Odpowiedz
  • KALIF(2016-02-06 18:32) Zgłoś naruszenie 41

    PROPONUJE WYMIENIĆ RUMUNA [agenta ruskiego] na rodzinę Syryjskich chrześcijan

    Odpowiedz
  • KALIF(2016-02-06 18:32) Zgłoś naruszenie 61

    PROPONUJE WYMIENIĆ RUMUNA [agenta ruskiego] na rodzinę Syryjskich chrześcijan

    Odpowiedz
  • KALIF(2016-02-06 18:32) Zgłoś naruszenie 71

    PROPONUJE WYMIENIĆ swetru [agenta ruskiego] na rodzinę Syryjskich chrześcijan

    Odpowiedz
  • POtriota(2016-02-06 20:08) Zgłoś naruszenie 51

    gdy petru ze swoim mentorem balcerowiczem dorwą się do koryta, to będziemy mieć program "500 minus Rodzina"

    Odpowiedz
  • czytelniczka(2016-02-07 10:05) Zgłoś naruszenie 11

    zdziwiła bym się bardzo gdyby Petru powiedział cos innego, on musi powiedzieć coś pod "prąd", aby mu słupki popularności nie spadały

    Odpowiedz
  • Proste jak ... BUDOWA CEPA (2016-02-07 11:49) Zgłoś naruszenie 11

    Jak PETRU powie coś sensownego ... to stale pro-PiS-owskie JANCZARY OBSZCZYMURKI internetowe ... pieprzą ze złości ... co im ślina na język (Niektórzy nawet ... po kilka razy to samo "w koło Macieju"). A odpowiedz jest prosta, bo ma ... ROZUM w GŁOWIE, a nie w DOOPIE ... w odróżnieniu od OBSZCZYMURKÓW.

    Odpowiedz