Chaos w Tatrach: Oblężone Morskie Oko i awantury na przepełnionych parkingach

17.08.2018, 10:15; Aktualizacja: 17.08.2018, 10:24
Turystów na górskie szlaki przyciąga ciepła i słoneczna pogoda

Turystów na górskie szlaki przyciąga ciepła i słoneczna pogodaźródło: ShutterStock

Tłumy turystów szturmują tatrzańskie szlaki. Parkingi przed nimi przepełniają się od wczesnych godzin porannych, zwłaszcza przed szlakiem do Morskiego Oka, gdzie kierowcom niemogącym zaparkować, puszczają nerwy.

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (13)

  • bez przesady(2018-08-17 10:46) Zgłoś naruszenie 2230

    Tłumy turystów szturmują...... To tylko rozmodlone polskie bydło a nie turyści.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • ja(2018-08-17 12:48) Zgłoś naruszenie 1810

    sam jesteś bydło

    Odpowiedz
  • brawo ja(2018-08-17 14:36) Zgłoś naruszenie 147

    sam jesteś - bez przesady - komunistyczne bydło

    Odpowiedz
  • Pyskata (2018-08-17 15:48) Zgłoś naruszenie 71

    bez przesady...... Poznał swój swojego??? Jesteś żałosny....

    Odpowiedz
  • j.(2018-08-18 14:28) Zgłoś naruszenie 30

    Ha, ha, ha! Ja uwielbiam polskie Tatry, ale jeżdżę tam we wrześniu! W tym roku dokładnie 1 września i znów będę się śmiał widząc zakorkowaną zakopiankę w kierunku Krakowa, bo mnóstwo ludzi będzie wracać. A góry (nie tylko Tatry) we wrześniu są cudne, pogoda przeważnie fajna i ludzi o wiele mniej. Ponadto w Tatrach, jeśli ktoś jedzie tam poważnie pochodzić po górach, a nie tylko "zaliczyć" np. Morskie Oko, najbezpieczniej jest właśnie pod koniec lata. Z dwóch powodów: wtedy już nie ma śniegu na położonych na północnych stokach trudniejszych szlakach (np. na Zawrat, albo na Rysy), a ponadto, jak twierdzą znawcy pogody: sezon burzowy w Tatrach kończy się mniej więcej w połowie sierpnia, a wiec ryzyko, że zastanie nas w górach burza, we wrześniu jest już dużo mniejsze.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • fff(2018-08-17 16:41) Zgłoś naruszenie 20

    Dajcie real foto a nie shutterstock wy pajace

    Odpowiedz
  • a(2018-08-19 10:16) Zgłoś naruszenie 00

    Nieźle. Brak odpowiednich połączeń drogowych - czyli wina GDDKiA oraz samorządów i państwa. A paru komentatorów już sobie naubliżało. I dziwić się że w kraju rządki kler i PiS.

    Odpowiedz