ABW ostrzegała Tuska przed Amber Gold już w maju. Jest notatka

04.09.2012, 08:03; Aktualizacja: 04.09.2012, 08:52

Jak ustaliła "Rzeczpospolita", ABW już w maju ostrzegała premiera przed Amber Gold. Tymczasem jeszcze w sierpniu Donald Tusk zapewniał, że nie miał informacji o podejrzanych interesach Marcina P.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (17)

  • Her...(2012-09-04 16:07) Zgłoś naruszenie 00

    Jest notatka...i dobrze jest o czym gadać,jątrzyć i ubliżać-można dowalić i się dobrze poczuć!

    Odpowiedz
  • gg(2012-09-04 17:11) Zgłoś naruszenie 00

    Tytuł powinien brzmieć : "Premier rządu nie może popełniać przestępstwa !!!". A, że popełnił juz niejedno to znaczy, że państwo Polskie jest w stanie gangreny. Bo jak wytłumaczyć fakty, które bezsprzecznie przedstawiają zupełnie co innego, niż to co wymyśla premier. Prasa i nie tylko, /zamiast używać eufenizmów/ winna nazywać sprawę konkretnie : Premier rządu III RP kłamie. I to nie pierwszy raz. Aż prosi się pytanie ; czemu ponoć niezależne /?/ organy państwa nie ścigają kłamcy, ubliżającemu Narodowi swoimi publicznymi kłamstwami ?

    Odpowiedz
  • filologini(2012-09-04 21:44) Zgłoś naruszenie 00

    Do paki gościa, razem z Plichtą.

    Odpowiedz
  • do 17(2012-09-05 08:29) Zgłoś naruszenie 00

    skoro twoim zdaniem chciwośc jest zła to dlaczego kolesie z PO i PSL sa tak chciwi?

    Odpowiedz
  • do 17(2012-09-05 08:22) Zgłoś naruszenie 00

    to dlaczego Państwo w postaci prezydenta Adamiwicza i innych kolesi z PO reklamowało Amber na plakatach dając do zrozumienia że to uczciwy interes?

    Odpowiedz
  • nk(2012-09-05 07:49) Zgłoś naruszenie 00

    Ależ ci GENETYCZNI PATRIOCI wyją i INSYNUUJĄ.

    Wydaje się że mieli LOKATY W AMBER GOLD ???

    90% społeczeństwa ta niby afera nie obchodzi - bo ludzie MYŚLĄ i wiedzą że CHCIWOŚĆ jest zła.

    Wspólczuję tym co ulokowali tam kasę - ALE KTO ICH ZMUSIL DO TEGO ???

    Państwo ??? Tusk ???

    czy Państwo ma kontrolować wszystko ??? HJak chce Kaczyński i IV RP ?
    Czy obywatele mają mieć swobodę wyboru i móc ryzykować?

    W ten sposób to GIEŁDA i LOTTO i ZAKŁADY BUKMACHERSKIE należy natychmiast zamknąć !!!
    Tak myśli Kaczyński i IV RP.

    Odpowiedz
  • szkoda słów(2012-09-04 12:46) Zgłoś naruszenie 00

    Zapłacono - skonsumowano, a te służby tylko się niepotrzebnie kręcą pod nogami z jakimiś tam ostrzeżeniami. Tu się lody kręci, proszę służb.

    Odpowiedz
  • Jeszcze sa POglupieni i wierza zlodziejom,bandytom(2012-09-04 11:43) Zgłoś naruszenie 00

    Czy jeszcze jest ktos wyjatkowo naiwny,slepy i POglupiony,ze nie widzi jak zlodzieje i bandyci PO,SLD (PZPR),PSL (prostytutki PRL),RuchaczePalikotowni sprzedaja i likwiduja Polske ? Jak likwiduja przyszlosc mlodych i wszystkich Polakow ?
    Trzeba byc rzeczywiscie POglupionym aby jeszcze wierzyc tym zd,rajcom POlski !

    Odpowiedz
  • gg(2012-09-04 17:09) Zgłoś naruszenie 00

    No cóż, nie ulega wątpliwości i trzeba nam to powtarzać jak mantrę, że Pan premier GOLD Tusk (wzorem pierwszych sekretarzy) jak mówi, to tylko mówi, czyli jak się pomyli to może i prawdę nam powie! Zwykle jednak się nie myli, ... jako, że mówi jedynie o tym - co robi wiatr, kiedy nie wieje. To już takie przyzwyczajenie Pana premiera, powstałe po owej słynnej chorobie na katar i licznych innych "cudach", że już o prawdzie płynącej z jego "ministerstwa prawdy" nie wspomnę. Słuszne jest więc zawiadomienie tzw. niezależnej prokuratury, o możliwości udowodnienia Panu premierowi, że kłamie. Problem jedynie w tym, czy tzw. niezależna prokuratura będzie wiedziała - co to jest prawda?

    Odpowiedz
  • KALIF(2012-09-04 09:28) Zgłoś naruszenie 00

    HERR TUSK TO NOTORYCZNY KŁAMCA ! Od początku III RP Polską rządzi mafia
    Herr Tusk twierdzi, że w maju ABW nie informowała go o Amber Gold.: to nie pierwszy raz, kiedy premier oszukuje opinię publiczną . Po­dob­nie by­ło w spra­wie śledz­twa smo­leń­skie­go i ze­znań Do­nal­da Tu­ska, że nic nie wie­dział o pla­no­wa­nej wi­zy­cie śp. pre­zy­den­ta Le­cha Ka­czyń­skie­go w Ka­ty­niu, mi­mo że Kan­ce­la­ria Pre­mie­ra dys­po­no­wa­ła in­for­ma­cją na ten te­mat.

    Odpowiedz
  • !!!!!!!!(2012-09-04 16:42) Zgłoś naruszenie 00

    Młody tusk wykapany pradziadek!

    Odpowiedz
  • gg(2012-09-04 10:41) Zgłoś naruszenie 00

    Tusk zachowywał się jak wspólnik Plichty, gdyby ostrzegł ludzi to nikt by nic nie wpłacał

    Odpowiedz
  • ...X...(2012-09-04 15:34) Zgłoś naruszenie 00

    od 1 do 7.
    Tylko żmije sączą tyle jadu

    Odpowiedz
  • Kuba(2012-09-04 10:30) Zgłoś naruszenie 00

    Przecież ten Rudy Oszust zawsze kłamie i kradnie -POlityczny złodziej który okradł ludzi z emerytur a Polskę z pieniędzy zadłużając Ją po szyje . Zostawi odchodząc spaloną ziemię i bogatych kolesi!.

    Odpowiedz
  • Jeżeli w maju 2012r.?(2012-09-04 10:04) Zgłoś naruszenie 00

    to służby najwyrażniej przespały przynajmniej półtora roku - do kitu z takimi służbami /fryzjer miejski wie lepiej/.

    Odpowiedz
  • baca(2012-09-04 09:32) Zgłoś naruszenie 00

    Donald Tusk, ojciec Józefa Bąka, jako szef szefów slużb, ostrzegł swojego syna, żeby sie nie wdawal z ludzmi podejrzanymi jak Marcin P. Stary Tusk dal cynk młodemu Tuskowi, ale nie powstrzymał go od "wspoldzialania" ze zlodziejem z Amber G.
    -Staremu Tuskowi zabraklo sil, aby przed zlodziejstwem Amber G. ostrzec Polakow. No bo po co. Przeciez Tusk, co ma Tole, roztacza od pieciu lat ochrone nad wszystkimi patologiami w Polsce. Mamy juz przemyslową hodowle zlodzieji, klamcow i oszustow. Tusk dba, aby Polacy dobrze produkowali pasze dla tej zbieraniny swiń antypolskich. W to wpisuje sie takze afera Amber G.

    Odpowiedz
  • Ad Ocalały z watahy(2012-09-04 22:44) Zgłoś naruszenie 00

    A, to ten link do filmu na You Tube był tutaj, czyli go jednak nie usunęli. Rzeczywiście warto obejrzeć.

    Odpowiedz