Posłanka Mucha o emerytach u lekarza – chodzą tam dla rozrywki

autor: oprac. J.K.02.02.2011, 10:09; Aktualizacja: 02.02.2011, 13:02

- Starsi ludzie są przyzwyczajeni do traktowania wizyt u lekarza co dwa tygodnie jako rozrywki – podsumowała Joanna Mucha w wywiadzie dla gazetki PO, cytowanej i komentowanej przez dziennik „Fakt”.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (97)

  • "...Jako rozrywki" - nieprawda.(2011-02-02 10:28) Zgłoś naruszenie 00

    1. Prawdą jest, że będąc emerytem człowiek ma więcej czasu.
    2. Ale skoro chodzi często do lekarza /co dla nikogo nie jest przyjemnością/, to albo jest tak słabego zdrowia, albo lekarz nic nie wart??

    Odpowiedz
  • Słyszeliście(2011-02-02 10:34) Zgłoś naruszenie 00

    ludzi starsi i chorzy. Po co chodzicie do lekarza według posłanki Muchy z PO? Eutanazja dla was chyba będzie?

    Odpowiedz
  • wiktor(2011-02-02 10:34) Zgłoś naruszenie 00

    Jestem bardzo zdziwiony. Nie sądzę, aby wizyty u lekarza ludzi w podeszłym wieku były dla nich rozrywką. Są raczej smutną koniecznością czekania w długich kolejkach. A odmawianie komuś leczenia, bo skończył 85 lat, jest czymś, co porusza emocje każdego wrażliwego człowieka" - komentuje z kolei Bartosz Arłukowicz, poseł SLD z sejmowej komisji."

    Odpowiedz
  • wiktor(2011-02-02 10:35) Zgłoś naruszenie 00

    Jej głupota,dorównuje urodzie

    Odpowiedz
  • wiśka(2011-02-02 10:35) Zgłoś naruszenie 00

    Nie można słuchać i czytać co wygadują wykształciuchy z PO. jak można być tak glupim! To nie do uwierzenia, kto w naszym kraju dorwał się do żłobu!

    Odpowiedz
  • cenzor(2011-02-02 10:36) Zgłoś naruszenie 00

    Od kiedy to Joanna Mucha jest poslanka PIS (jak to napisano w tekscie).

    Odpowiedz
  • emeryt(2011-02-02 10:40) Zgłoś naruszenie 00

    Mucha mówi to chyba na przykładzie swojej babci, bo normalnie to każdy nie tylko emeryt idzie jak musi powtarzam jak mocno muuuusi!
    A margines takich o jakich mówi mucha też istnieje ale niewielki.

    Odpowiedz
  • Tron(2011-02-02 10:42) Zgłoś naruszenie 00

    Mucha z PiS? Od kiedyXDD

    Odpowiedz
  • EMERYT(2011-02-02 10:45) Zgłoś naruszenie 00

    JAK LADNA TAK GLUPIA I NIE ROZUMIE CHORYCH LUDZI

    Odpowiedz
  • TOMEK(2011-02-02 10:46) Zgłoś naruszenie 00

    JAK MOŻNA BYĆ GŁUPIM POSŁEM POKAZUJE ..MUCHA!! MOŻE JEJ TEŚCIOWIE IDĄ DO LEKARZA NA PLOTY. JAK MUCHA ZOSTANIE EMERYTKĄ I WEJDZIE W KOCIOŁ PRZYCHODNI, TO ZOBACZY JAK "MIŁO" JEST CHOROWAĆ I CZEKAĆ W SMRODZIE !!!

    Odpowiedz
  • ren(2011-02-02 10:47) Zgłoś naruszenie 00

    Poglądy p. Muchy prowadzą do wniosku ,że dla ludzi starych i chorych i potrzebujących opieki nie ma miejsca w Polsce. Jakie p .Mucha widzi rozwiązanie problemu? Jej poselskość Mucha może zna sekret wiecznej młodości, bo jak nie, to ustawi się w kolejce po starość, chorobę i konieczność opieki.

    Odpowiedz
  • YOSSARIAN(2011-02-02 10:49) Zgłoś naruszenie 00

    a może ta pani lepiej od gadania od rzeczy potrafi...robić striptaska?

    Odpowiedz
  • Zosia(2011-02-02 10:53) Zgłoś naruszenie 00

    To jest wprost nie do uwierzenia, że ludzie o wrażliwości słonia są w Sejmie. Co za bzdury ta malowana lala wygaduje!

    Odpowiedz
  • maja47(2011-02-02 10:55) Zgłoś naruszenie 00

    posłanka Mucha niech zajmie się swoim zdrowiem a nie moim o ile wymaga tego moje leczenie to ja mogę być u lekarz codziennie tego mi nikt nie zabrania chodzę raz w miesiącu po recepty dla mnie i dla męża choroby w naszym wieku to choroby przewlekłe to skutki naszej pracy za marne grosze ja przepracowałam 37lat a dziś mi nie starcza na godne podstawowe życie na leki opał prąd jak pani będzie w naszym wieku to zobaczymy ile razy będzie pani u lekarza wstyd nam pani przynosi ciekawe ile pani rodzice mają lat już na was nie będe głosowała

    Odpowiedz
  • OBRAZONY(2011-02-02 10:57) Zgłoś naruszenie 00

    EMERYCI PAMIETAJCIE JEJ SLOWA W CZASIE WYBOROW>POWINNA PRZEPROSIC WSZYSTKICH EMERYTOW W MEDIACH NA JEJ KOSZT

    Odpowiedz
  • kris(2011-02-02 10:58) Zgłoś naruszenie 00

    Niesety.Pani poslanka ma rację.Dla niektórych emerytów to istotnie rozrywka.Takie wizyty -mnie jako lekarzowi -przeszkadzają mi w pracy.W szczegóności,że wówczas mam mniej czasu dla chorych.

    Odpowiedz
  • chory staruch(2011-02-02 11:01) Zgłoś naruszenie 00

    Poczekaj zdziro i ty kiedyś będziesz stara,zaproponujemy ci też rozrywkę u lekarza.

    Odpowiedz
  • jane(2011-02-02 11:04) Zgłoś naruszenie 00

    W Polsce do władzy dorwali się ludzie najgorszego pokroju. Czy to są Polacy? zadaję sobie to pytanie ,kogo reprezentują?

    Odpowiedz
  • Jan Osik(2011-02-02 11:05) Zgłoś naruszenie 00

    Najbardziej przerażające jest to,że Pani Poseł Mucha zdradziła to co było tajemnicą.Taki jest stosunek Platformy do ludzi starszych.Są oni problemem dla rozwoju gospodarczego,bo należy wypłacać emerytury.To problem dla ZUSu i Budżetu państwa.Najlepiej podwyższyć wiek emerytalny,a chodzi tu po prostu o jak najpóźniejsze wypłacanie emerytur,a nie o aktywność społeczeństwa.Bo jak można mówić o aktywności zawodowej przy bezrobociu na poziomie 13%.

    Odpowiedz
  • pilers(2011-02-02 11:05) Zgłoś naruszenie 00

    Tylko dlaczego dziennikarz pisze ,że p.Mucha jest z PiS czyżby taka moda że wszystko co złe to Kaczyński?

    Odpowiedz