Sprawa córki Rostowskiego: rządu i CBA nie interesuje nepotyzm w MSZ

autor: Jędrzej Bielecki21.10.2010, 08:40; Aktualizacja: 21.10.2010, 09:07

Rząd Donalda Tuska nie widzi nic niestosownego w zatrudnieniu 23-letniej córki ministra finansów Mai Rostowskiej jako jednego z trzech doradców w gabinecie politycznym szefa MSZ.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • Nepotyzm w pełnej krasie(2010-10-21 12:48) Zgłoś naruszenie 00

    Po prostu brzydko - od władzy oczekuje się innych standardów.

    Odpowiedz
  • yureks(2010-10-24 22:11) Zgłoś naruszenie 00

    tez mi wielka sprwa panna rostowska PO-96 od poczatku swoich nie-rzadow zatrudnilo piedziesat tysiecy urzednikow !

    Odpowiedz
  • pytanie(2010-10-21 09:41) Zgłoś naruszenie 00

    nie ma głupiej ALI?
    Dlaczego.. haha

    Odpowiedz
  • Jak mówil rzecznik(2010-10-21 10:40) Zgłoś naruszenie 00

    Jakoby w MSZ sami denni tłumacze byli.

    Swoją drogą szkoda że Radek nie został Prezydentem.

    Odpowiedz
  • ha ha ha(2010-10-21 10:49) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawe jaki byłby krzyk gdyby to bratanica Kaczyńskiego dostała taką posadę?
    Oj byłby krzyk a w szczególności ze strony Pitry od afery dorsza.

    Odpowiedz
  • Pewnie że nie _teraz Kręcimy Lody(2010-10-21 11:58) Zgłoś naruszenie 00

    ...Donuś.

    Odpowiedz
  • bolek gdzie jestes!!!(2010-10-21 12:10) Zgłoś naruszenie 00

    nie ma głupawego bolusia z PO na forum?

    Pewnie go zatkało...

    Odpowiedz
  • bob(2010-10-21 12:12) Zgłoś naruszenie 00

    Gilowska poleciała za cos takiego ze stanowiska, ale wyzej standardy sa inne.

    Odpowiedz
  • krzysztof(2010-10-21 09:07) Zgłoś naruszenie 00

    Nepotyzm kwitnie od samego początku powstania rządu POpaprańców,wystarczy przypomnieć sprawy Pawlaka,itp.Wybitną Piterę dawno należałoby skierować do postępowania prokuratorskiego z powodu niedopełnienia obowiązków do których została powołana,lub skierować na śmietnik historii.Premierze Tusk,czas skończyć z samozachwytem i rozpocząć czystkę inaczej społeczeństwo posadzi Pana we Wronkach lub innym więzieniu,a przestępczą PO skaże na niebyt.

    Odpowiedz
  • HURRRRRRRRRRRRRRRRRA(2010-10-22 09:09) Zgłoś naruszenie 00

    podobno rzad wprowadzil zmiane o formach zatrudnienia w ministrestwach juz nie trzaba maiec dyplomu ani doswiadczenia wystarczy zlozyc podanie bedzie rozpatrzone i dostanie sie etat w administracji panstwowej niekoniecznie w warszawie Rzad chce zatrzymac jak najwiecej mlodziezy aby mial kto glosowac KORZYSTAJMY Z TAKIEJ WSPANIALEJ OFERTY PISZMY PODANIA O PRACE

    Odpowiedz