Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza: Konferencja Biznesowa "Zrównoważony rozwój w firmie"

Czy jest możliwe, aby efektywnie połączyć zrównoważony rozwój i zyski w firmie? Czy ten element zapewni firmie przewagę konkurencyjną? Jak możemy włączyć w strategię CSR naszych dostawców i partnerów biznesowych? Czy ekonomiczne zmiany na globalnym i lokalnym poziomie wspierają wdrażanie tego podejścia?

Te pytania i kwestie zostaną poruszone przez ekspertów ze Skandynawii i przedstawicieli firm członkowskich Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej w trakcie konferencji biznesowej w dniu 28 listopada 2012r. w Warszawie.

Gośćmi specjalnymi konferencji będą Pan Per Grankvist, szwedzki ekspert w dziedzinie CSR i autor książki: "CSR in practice - how the company can work with sustainability to make money" oraz Carl Christian Hasselbalch, Doradca w departamencie ds. CSR i Przeciwdziałaniu Korupcji w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Danii. W panelu dyskusyjnym wyżej wymienione kwestie przedyskutują przedstawiciele firm członkowskich SPCC: Fortum, Electrolux oraz CSRinfo.

Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem objęły Ambasady Danii, Estonii, Finlandii, Norwegii i Szwecji.

Więcej informacji www.spcc.pl

Źródło: Informacja prasowa

Artykuł z dnia: 2012-11-22, ostatnia aktualizacja: 2012-11-22 14:50

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.