Poszukiwana „Korporacja z Duszą”

Firmy, które chciałby uzyskać miano „Korporacji z Duszą”, mogą to już zrobić, biorąc udział w Kongresie, do którego rezerwacja miejsc właśnie ruszyła.

Korporacja z duszą

Logo kongresu „Korporacja z Duszą”

Kongres „Korporacja z Duszą” odbędzie się pomiędzy 17 a 22 maja 2010 r. w Warszawie i jest unikatową możliwością dla firm i ich pracowników uczestniczenia w szkoleniach, warsztatach i wykładach dotyczących poprawy własnej kondycji psychicznej, równowagi życiowej oraz odporności na stres. Dla pracodawcy jest możliwością uzyskania miana „Korporacji z Duszą” i przystąpienia do profesjonalnie przygotowanego programu odpowiedzialności społecznej „CSR” (ang. Corporate Social Responsibility).

„Korporacja z Duszą” jest platformą szkoleniową łączącą świat biznesu ze światem potrzeb społecznych. Jest to program odpowiedzialności społecznej dla przedsiębiorstw, którego mechanizm jest bardzo prosty.

Podczas Kongresu firmy uczestniczą w szkoleniach, z których całkowity dochód przeznaczany jest na pomoc dzieciom z domów dziecka, organizowaną poprzez profesjonalne programy Fundacji Bene Vobis, partnera edukacyjnego „Korporacji z Duszą”. Szkolenia mają symboliczną cenę, ponieważ współpracujący trenerzy prowadzą je społecznie, aby wesprzeć działania Fundacji. Wysoka jakość szkoleń jest gwarantowana. Partnerami szkoleniowymi Kongresu zostały firmy: Grupa Trop, Pathways Polska, 4business&people, Dojrzewalnia Róż. Zyskują więc firmy, dbając o swój wizerunek „Korporacji z Duszą”, jak również pracownicy, dla których przygotowane są szkolenia, a także dzieci, dla których dedykowana jest pomoc.

Pierwsza edycja Kongresu odbyła się w listopadzie 2009 r. Tytuł „Korporacji z Duszą” uzyskały m.in. firmy: Grupa Stroer, Grey Group, PZB Kalisz, Centrum Łowicka. Z funduszy, które zostały pozyskane, uruchomione zostały dwa konkretne programy pomocowe: „Zdajemy maturę” – grupa wsparcia i psychoedukacji dla maturzystów z domów dziecka i rodzin zastępczych w Krakowie oraz „Anioł Stróż” – program wsparcia wolontariatu osób zaprzyjaźnionych z dziećmi z domu dziecka w Konstancinie. Zebrane dzięki tegorocznemu Kongresowi środki finansowe wykorzystane zostaną na dalszy rozwój projektów.

Zapraszamy do udziału w Kongresie, więcej informacji i możliwość zapisów na stronie www.KorporacjazDusza.pl.

Patrona medialny nad przedsięwzięciem objął serwis gazetaprawna.pl.

Media kontakt:

Ewa Tyralik, 509 361 995
ewa@inout.com.pl
www.inout.com.pl

Źródło: Inne

Artykuł z dnia: 2010-04-19, ostatnia aktualizacja: 2010-04-19 14:58

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.