Kongres Consumer Finance, 7-8 grudnia 2017 r. Centrum Giełdowe Warszawa

Zapraszamy do rejestracji uczestników Kongresu Consumer Finance.

Kongres jest największym, dorocznym spotkaniem przedstawicieli sektora consumer finance oraz instytucji współpracujących poświęcony perspektywom, wyzwaniom i problemom rynku consumer finance. Celem Kongresu jest otwarta debata pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku consumer finance, wymiana informacji nt. najbardziej aktualnych problemów rynku, a także wypracowanie rekomendacji w zakresie bezpieczeństwa rynku consumer finance.

W tym roku w programie:

•    Jak rynek consumer finance będzie wyglądał za 3 lata, a jak za 10 lat?
•    Rynek consumer finance w Polsce - bezpieczny wzrost czy ryzyko systemowe?
•    Digitalizacja i nowe technologie - wpływ na biznes consumer finance
•    Wybrane regulacje na rynku consumer finance
•    Rynek consumer finance i jego klienci
•    Nowi gracze na rynku consumer finance

Więcej informacji oraz rejestracja:
http://kcf.projektekf.pl/

Źródło: Inne

Artykuł z dnia: 2017-11-10, ostatnia aktualizacja: 2017-11-10 12:32

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.