Schetyna: Słowa Kaczyńskiego o Tusku są małostkowe i niepotrzebne

05.10.2016, 11:44; Aktualizacja: 05.10.2016, 11:55
Schetyna

W opublikowanych we wtorek wypowiedziach z wywiadów medialnych Kaczyński mówił m.in., że wyobraża sobie, iż polski rząd nie poprze Tuska na drugą kadencję na funkcji szefa Rady Europejskiej i że uważa, iż szefem rady nie powinien być człowiek, wobec którego być może będą stawiane poważne zarzuty.źródło: Newspix
autor zdjęcia: LUKASZ WIESZALA

Małostkowe i niepotrzebne - tak słowa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego o Donaldzie Tusku ocenił przewodniczący PO Grzegorz Schetyna. Według niego, Kaczyński uznał, że Tusk nie jest dla niego partnerem do debaty, bo szef PiS ma "traumatyczne wspomnienia" z debaty przed wyborami 2007 r.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Inspektor Pracy(2016-10-05 14:16) Zgłoś naruszenie 120

    ..... z przestępcami POlitycznymi się nie rozmawia!! Oni powinni kończyć jak Słoneczko Karpat!!---......Oskarżam Donalda Tuska i jego POmagierów w tym pseudolekarz Ewe Kopacz oraz dyspozycyjnych wykształciuchów Trybunalskich o wielkie najPOdlejsze Narodowe złodziejstwo skutkujące tym że tak wielu spracowanych od 15r zycia nie dotrwa emerytury gdyż okradli cynicznie z wieku emerytalnego ludzi najdłużej spracowanych od wczesnych lat ,zatrudnianych za komuny i postkomuny także dodatkowo w czasie ponad-ustawowym bez dni zamiennie wolnych oraz w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach pracy . Ukradli Im najpierw wstecznie Ustawą Podmostową 5 lat z wieku emerytalnego a potem POmogli dołożyć jeszcze dwa pomimo iż Oni często pracowali nawet od 15 r życia także w soboty i święta na wszystkich zmianach ponadustawowo bez dni zamiennie wolnych jak to za komuny i postkomuny praktykowano . Dali Im zamiennie rekompensaty za prace w szkodl i niebezp ale pod warunkiem że po 52 latach pracy je dożyją ! Doprowadzili Ich do skraju dramatów gdyż Kopacz powinna wiedzieć: Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”-- bez renty ani emerytury co już jest grozą- Okradziono tych ludzi bezczelnie w najPOdlejszy sposób,odebrano Im zapracowana radość starszego wieku a o tym że Oni po fakcie pracy mieli wiedzieć ,że jest to przejściowe i wstecznie się Ich okradnie sedzia zaprzyjażnionego TK przeczytał w gwiazdach. (tylko w 2014r bezrobocie spadło ale wg GUS wśród 60 latków wzrosło aż o 8%). Stworzyli w Polsce POlski Obóz Pracy....Uważam ze to są przestępcy -w dosłownym znaczeniu --szczegóły poniżej A oto dowody:

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie