Politycy PiS mają odwiedzić wszystkie świętokrzyskie powiaty. "Chcemy wyjść do ludzi regionu z przesłaniem o dobrych zmianach, które zaszły w Polsce w ciągu minionych 12 miesięcy i podziękować im za wybór sprzed roku" – powiedział podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w Kielcach szef świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości poseł Krzysztof Lipiec.

"Przypomnimy naszym wyborcom, mieszkańcom regionu, a także opozycji to wszystko, co zapowiedziało Prawo i Sprawiedliwość 12 miesięcy temu. Nasze działania zawsze są przesłaniem z plusem, zawsze dodajemy coś nowego" – mówił Lipiec.

Głównym punktem kampanii będą - jak informował szef PiS w woj. świętokrzyskim - spotkania z mieszkańcami, którzy zostaną zapoznani z programem PiS i planami na przyszłość. Politycy rozmawiać będą też z ludźmi o ich największych problemach - zapowiedział Lipiec.

"Program Prawa i Sprawiedliwości realizowany przez rząd jest żywy i autentyczny. Cały czas konsultujemy go z mieszkańcami miast, miasteczek i wsi. Te postulaty, które będą docierały do nas, będziemy przekazywać na forum polskiego parlamentu. Aby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw ludzkim oczekiwaniom" – zaznaczył Lipiec.

W zeszłorocznych wyborach do Sejmu PiS uzyskało 37,58 proc. głosów i 235 mandatów poselskich; w Senacie PiS uzyskał 61 mandatów. (PAP)