Trumpa popiera wykluczona część społeczeństwa USA. To nie rasiści i radykałowie [WYWIAD]

autor: Eliza Sarnacka-Mahoney25.09.2016, 18:00; Aktualizacja: 25.09.2016, 18:03
"Przyznam, że sam zaczynam się coraz częściej zastanawiać, czy Trump w ogóle chce być wybrany."

"Przyznam, że sam zaczynam się coraz częściej zastanawiać, czy Trump w ogóle chce być wybrany."źródło: Bloomberg
autor zdjęcia: JENNIFER ALTMAN

- Teza, że na Trumpa głosują rasiści, radykałowie i prowincja, jest zbyt prosta. Za jego sukcesem stoją Stany, o których syta i bezpieczna część USA nie chce słyszeć. Współcześni wykluczeni, którzy nie zamierzają dłużej być niewolnikami poprawności politycznej - uważa Alexander Zaitchik amerykański dziennikarz i publicysta.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • mam ten kraj w tyle(2016-09-25 18:32) Zgłoś naruszenie 23

  Trump to ta sama sekta co klan Bushów, czyli będą działania wojenne na Bliskim Wschodzie i na Ukrainie, czyli totalna rozpierducha w imię interesu Izraela

  Odpowiedz
 • Don Kichot(2016-09-25 19:12) Zgłoś naruszenie 21

  Trumpa popiera wykluczona część społeczeństwa USA. A gazety drukuje się na szmatach. Kto wierzy gazetą, czy jak ktoś na ulicy coś mi powie to ja mam w to uwierzyć.

  Odpowiedz
 • Libero(2016-09-25 20:07) Zgłoś naruszenie 40

  Podstawy dzisiejszego świata zaczynają pękać?

  Odpowiedz
 • Artur(2017-03-23 13:32) Zgłoś naruszenie 20

  W skrocie powiem wam, ze moim zdaniem popularnosc D. Trumpa wynika z tego, ze od wielu wielu lat zaczal sie upadek klasy sredniej w USA. Dopelnieniem tego byl ostatni kryzys w 2007,kiedy to banki amerykanskie swoimi machlojkami doprowadzily do glebokiego kryzysu, w wyniku czego miliony ludzi potracilo swoje , zyciowe ,, t oszczednosci , a nawet zabespieczenie emerytalne. A co robil w tym przypadku nasz dzielny prezydent Obama ? ( wszak demokrata - a demokracji wedlug ich propagandu bronia interesu ludzi pracy - w odroznieniu od republikanow, ktorzy ponoc bronia interesu kapitalistow ), ano nasz dzielny prezydencik przeznacza fortuny na ratowanie upadlych bankow. A w tym przypadku banksterzy dostawszy te ogromne pieniadze przyznaja sami sobie ogromne premie i nagrody !!! To byl kolejnu przyczynek do w y c i e c i a klasy sredniej !!!Oczywiscie nikt o tym nie mowi - nikt tego nie dostrzega - bo poprawnie polityczne mas media dostrzegaja tylko problem Donalda trumpa jako rasisty i populisty itd itp.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie