Kukiz'15 domaga się przywrócenia małego ruchu granicznego z Rosją

18.08.2016, 11:49; Aktualizacja: 18.08.2016, 12:13
granica Polski

W związku ze szczytem NATO i Światowymi Dniami Młodzieży, Polska podjęła decyzję o zawieszeniu od 4 lipca przepisów międzyrządowych umów o małym ruch granicznym, w części dotyczącej wjazdu i pobytu na terytorium RP mieszkańców strefy przygranicznej Ukrainy oraz Federacji Rosyjskiejźródło: ShutterStock

Kukiz'15 apeluje do rządu o przywrócenie małego ruchu granicznego z Rosją - poinformował w czwartek poseł klubu Kukiz'15 Adam Andruszkiewicz. Jak ocenił, zawieszenie małego ruchu granicznego w obwodzie kaliningradzkim powoduje poważne straty dla lokalnych przedsiębiorców.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Leo(2016-08-18 12:29) Zgłoś naruszenie 13

    Lokalni przedsiębiorcy, to Mrówki przenoszące wódę i papierosy oraz kierowcy tankujący "ekologiczne" paliwo. Chyba, że Kukiz płacze po zmniejszonych obrotach w Lidlach, Biedronkach, czy Kauflandach. Prawdopodobnie czyni to nieświadomy istnienia na terenie Rosji Zielonych Ludzików.

    Odpowiedz
  • A jestem z (2016-08-18 13:40) Zgłoś naruszenie 10

    Mrągowa (woj. Warm-Mazur) i wiem, że ludzie płaczą po tanich fajkach, wódce i paliwie..Lokalni przedsiębiorcy cieszą się, bo kupuje się teraz u nich. :-)

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie