Przedstawiciel KE: Bylibyśmy zadowoleni z wycofania się z wycinki w Puszczy Białowieskiej

05.07.2016, 12:12; Aktualizacja: 05.07.2016, 12:23

Bylibyśmy zadowoleni z wycofania się z planów większej wycinki w Puszczy Białowieskiej - mówi z rozmowie z PAP Humberto Delgado Rosa z dyrekcji ds. środowiska KE. Dodał, że Komisja nie jest przekonana argumentacją polskich władz mówiącą o konieczności walki z kornikami w puszczy.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • Leo(2016-07-05 15:47) Zgłoś naruszenie 00

  Należy wyciąć tyle drzew, ile trzeba wyciąć, by puszcza była zdrowa. Większa wycinka jest rzeczywiście zbędna.

  Odpowiedz
 • ania 90(2016-07-11 03:58) Zgłoś naruszenie 22

  Ekolodzy to szkodniki!!! Teść mieszka w Niemczech i pośredniczy w handlu surowcami - czy wiecie że szwaby nie mogą zabrać z lasu nawet zwalonych drzew!? Wszystko drewno muszą sprowadzać z Polski. Jeśli się teraz nie wykorzysta tej niszy na tamtejszym rynku, to tylko korniki się najedzą - zamiast Polskich Dzieci - minister ma rację!!! To las jest dla Polaków NIE ODWROTNIE!. Nawet z Tajgi kupowano w całej Europie tysiące ton drewna, bo mądrzy Rosjanie wiedzą jak zarobić - Polacy obudźcie się - to są miliardy euro!!! Nie karmcie korników za Wasze ciężkie pieniądze!!! Legalnie, czy inaczej i tak się wycina, bo jest klient - tylko że wtedy nie zarabia Nasze Państwo. POLACY - ja Wam piszę - jak jest, bez ściemy!!!

  Odpowiedz
 • Kolegs(2016-12-28 09:34) Zgłoś naruszenie 00

  Niech te mądrale z komisji Europejskiej i rodzime cwaniaki z clientEarth pokażą chociaż metr kwadratowy puszczy którą ocaliłi u siebie. Gdzie mają taki las??

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie