Gasiuk-Pihowicz nie głosowała podwójnie. Posłanka wyjaśnia sytuację

21.05.2016, 19:23; Aktualizacja: 21.05.2016, 23:35
Ryszard Petru

Ryszard Petruźródło: PAP
autor zdjęcia: Jacek Turczyk

W sieci pojawiło się nagranie, które może sugerować, że posłanka .Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz dopuściła się głosowania "na dwie " ręce. Ryszard Petru jak i posłanka stanowczo odrzucają takie oskarżenia.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (42)

  • Magda(2016-05-22 23:24) Zgłoś naruszenie 70

    Tak, to prawda, jestem dość uczona i nawet z dużym doświadczeniem, i to mówię bez żadnych twoich mało wyważonych podtekstów . Dziwne??? Jak widzisz tu piszą nie tylko trolle, ale i mądrzy ludzie, obojętnie jakie mają przekonania!. ZABOLAŁO CIE, TO DOBRZE, BO MIAŁO BOLEĆ !!! PRAWDA ZAWSZE BOLI, A JA NAPISAŁAM SAMA PRAWDĘ W OPARCIU O FAKTY, KTÓRYCH NIE MOZESZ ZAPRZECZYĆ!! Jesteś ich wielkim obrońcą, bo tak bronisz, ale argumentów i merytoryki NA TEN TEMAT u Ciebie brak ! . Stare powiedzenie mówi: " Głośny dzwon - to pusty dzwon!! " ŻEGNAM

    Odpowiedz
  • tadeusz(2016-05-22 23:23) Zgłoś naruszenie 81

    Pani Pihowicz, chcę wiedzieć ile Pani zarabiała przed podjęciem funkcji posła RP gdzie, Pani pracowała, na jakim stanowisku i ile Pani zarabiała, ile Pani zarabia dziś i dlaczego zmieniała Pani miejsca podczas głosowania, też interesuje mnie Pani wykształcenie i jaka była to ewentualnie uczelnia.

    Odpowiedz
  • Arek"Aiwa-Platz"(2016-05-22 20:18) Zgłoś naruszenie 70

    Film pokazuje, że swoją kartę trzymała równocześnie w wyciągniętej na boki i lewej i prawej ręce, zdolna jest:) Albo ma 2 swoje karty. Albo ktoś łże jak bura suka.

    Odpowiedz
  • adsenior(2016-05-22 14:24) Zgłoś naruszenie 90

    Te kłamczucha, masz Polaków za idiotów??

    Odpowiedz
  • Skutki ... przepukliny MÓŻDŻKÓW(2016-05-22 12:16) Zgłoś naruszenie 211

    Internetowi neo-BOLSZEWICY PIS zaczęli klikać na "czerwono" ... jak by im PETRU nalał terpentyny do dup***. Widocznie ROZUM przemieścił się IM ... w nienaturalne dla niego miejsce.

    Odpowiedz
  • pani gasiuk czy petru,to politykierzy jednej zmian(2016-05-22 11:58) Zgłoś naruszenie 111

    my na to poczekamy.Nikt tej partii z ludzi,którzy pragną lepszego jutra nie bierze pod uwagę---to palikociarnia !!!!!

    Odpowiedz
  • Oczywiscie, damy rady, Beatko, na pewno damy rady.(2016-05-22 11:37) Zgłoś naruszenie 100

    Taka uroda etyczna bolszewi i masonerii, oni za TO nic nie moga ! ! ! O WOLNOSC i DEMOKRACJE patrioci walcza od lat ! ! ! Zwyciezymy bolszewie i masonerje i ich V-kolumne w POLSCE ! ! ! Armia Andersa to wielki polski mit Była regularną formacją wojskową, gromadzącą w roku 1941-1942 obywateli II RP represjonowanych w Sowietach – oficerów, szeregowych, cywilów. Wydobyci z łagrów, więzień, posiołków zesłańczych, nie tylko odzyskali wolność i identyfikację polską, ale też zdołali opuścić ZSRR, ruszając w szlak bojowy – z apogeum w bitwie pod włoskim Monte Cassino. I w końcówce II wojny światowej i po jej zakończeniu andersowcy dawali Polakom w kraju nadzieję na powrót Niepodległej, na skuteczność polskiego wojska, a w następnych latach patriotycznej diaspory. Powstanie Armii Polskiej w ZSRR, dowodzonej przez gen. Władysława Andersa, dało nieoczekiwaną szansę wyrwania się z sowieckiej ziemi wielu zniewolonym "bez terminu". Jednak, mimo rozpaczliwych prób dotarcia do punków mobilizacyjnych, tysiące polskich obywateli zmarło w drodze – z wycieńczenia, głodu, chorób; umierali także tuż po dotarciu do celu.

    Odpowiedz
  • Mysior-agresor.(2016-05-22 09:56) Zgłoś naruszenie 130

    To nie było "na dwie łapki". Raz było łapką a raz ogonkiem.

    Odpowiedz
  • Dyzio(2016-05-22 08:36) Zgłoś naruszenie 291

    A drugi głos z tego samego terminala , to kto oddał ? Pihowicz czy gostek ? Kto leci sobie w śmieci w sieci ?

    Odpowiedz
  • Roderyk.(2016-05-22 08:23) Zgłoś naruszenie 352

    Nosił wilk razy kilka .... Głupi uśmiech Petru nie przykryje wtopy owej damy.

    Odpowiedz
  • adsenior(2016-05-22 06:48) Zgłoś naruszenie 240

    Kolejny przykład, jak to nas mają za idiotów!

    Odpowiedz
  • Krzyżowiec(2016-05-22 02:22) Zgłoś naruszenie 110

    Kalif siadaj na osła i wypierdalaj na pustynię bić innych Beduinów !!!

    Odpowiedz
  • . Magda(2016-05-22 01:24) Zgłoś naruszenie 405

    NO I CO " MYSZKO-AGRESORK "?, JAK SIĘ CZUJESZ W ROLI OSKARŻONEJ? MIŁO CI JAK LUDZIE OSKARŻAJĄ ? CHOCIAŻ PRZEZ MOMENT POCZUJ JAK TO DOBRZE "BATY ZBIERAC " ! OD WIELU MIESIĘCY OCZERNIACIE JAK LECI WIELU Z RZĄDU, NIE PATRZĄC CZY WINNI!, CZY NIE, ABY KRZYCZEĆ ! CZYTAM W ARTYKULE, ŻE NAWET ZNALEŹLIŚCIE PARAGRAFY W KODEKSIE ZA ZNIESŁAWIENIE OSOB! ? TO DZIWNE? PRZECIEŻ PRZEPISY DZIAŁAJĄ W OBIE STRONY! TAK CIĘŻKO POMYŚLEĆ? TO NIE BOLI ! ZACHOWUJECIE SIĘ W SEJMIE JAK PRZEKUPKI" , / Nie chce tu obrazic prawdziwych pań przekupek/.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Pan Murzyński - Filipiński(2016-05-22 00:32) Zgłoś naruszenie 261

    Zawsze przypuszczałem, że sprawa Morawieckiego - Zwiercan to tylko czubek góry lodowej (teraz powinny być wyszczególnione artykuły i paragrafy KK bo, pomawiam cały sejm). Niestety tylko w tamtym przypadku partiom zależało na nagłośnieniu sprawy.

    Odpowiedz
  • zdzisek(2016-05-21 23:46) Zgłoś naruszenie 252

    na dwie ręce hmmm

    Odpowiedz
  • Stefan Maruda(2016-05-21 22:38) Zgłoś naruszenie 417

    Czy to podwójne głosowanie było " W poczuciu odpowiedzialności za państwo ". Bo jeśli ktoś tu kłamie, to pani, pani Agresywna Myszko !!!

    Odpowiedz
  • Stefan Maruda(2016-05-21 22:20) Zgłoś naruszenie 4311

    Jeśli ktoś tu kłamie, to pani, pani Agresywna Myszko !!!

    Odpowiedz
  • obserwator(2016-05-21 21:42) Zgłoś naruszenie 388

    petrek to gamon

    Odpowiedz
  • Wyczesać POPiesyny!(2016-05-21 21:36) Zgłoś naruszenie 378

    I rozgnieść na asfalcie.

    Odpowiedz
  • vcxz(2016-05-21 21:18) Zgłoś naruszenie 315

    Tak to już jest z potomkami rezunów.

    Odpowiedz