Kempa: bilans rządów PO-PSL jest porażający

10.05.2016, 19:35; Aktualizacja: 10.05.2016, 19:52
Bilans rządów PO-PSL jest porażający - oceniła szefowa kancelarii premiera Beata Kempa. Straty dla budżetu państwa można liczyć w miliardach złotych - mówiła.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • Taka jest tez PRAWDA (2016-05-11 10:29) Zgłoś naruszenie 00

    No co zostało więcej PUCZYSTOM z PIS ... ?. PUCZ dokonany w perfidny sposób na TK RP trzeba czymś zasłaniać. Jednakże większość Polaków wie jak to jest z prawdą PUCZYSTÓW, co dosadnie określił już wcześniej J.. Piłsudski ... "Prawda jest jak DOO ...pa . Każdy ma Swoją"

    Odpowiedz
  • bulba(2016-05-11 07:45) Zgłoś naruszenie 52

    Mam nadzieję, że to nie jest para w gwizdek i tym razem na poważnie zacznie się rozliczanie peowskich rządów zdrady narodowej. Ci ludzie zamiast organizować marsze obalania demokracji w Polsce i pielgrzymować do Berlina i Brukseli po instrukcje już dawno powinni siedzieć w więzieniach ! ! ! Choć procesy jeszcze nie ruszyły, już należy ogłosić przetarg na budowę nowego, wielkiego WIĘZIENIA .

    Odpowiedz
  • zwykłe złodziejstwa i oszustwa -(2016-05-11 07:34) Zgłoś naruszenie 62

    Jak może nie być ciekawe, skoro te dranie zadłużyły Nas Polaków na prawie Bilion złotych??? Już płaczą, że audyty będą...dziwnie zaskoczeni?? Od samego początku była mowa, że będą audyty a do tego trzeba czasu! Jak zwykle ZŁO będzie się wypierać...ale na to są dokumenty i każdy może to sprawdzić!!! . .................Audyty powinny być i wielu z nich powinno być postawionych przed Prawdziwymi Sądami i osądzeni. Przebaczyć trzeba ale kara musi być za zdradę, wyprzedaż, zawłaszczanie, nepotyzm, i niszczenie Polaków i naszego Kraju!

    Odpowiedz
  • zofia(2016-05-11 07:20) Zgłoś naruszenie 92

    Przedstawienie audytu poszczególnych ministerstw powinno być połączone z odpowiednimi zawiadomieniami do prokuratury o przestępstwach i aferach. A po tygodniu aresztowania!

    Odpowiedz
  • Porażajace Słonce (2016-05-10 21:49) Zgłoś naruszenie 59

    Wygląda na to, ze wystarczyło zaledwie kilka dni słońca, aby neo-BOLSZEWKOM z PIS ... poraziło MÓŻDŻKI

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Skoro tak jest ....(2016-05-10 20:44) Zgłoś naruszenie 52

    .... to dlaczego Trybunał Stanu jest pusty, a Prokuratura nic nie robi w tej sprawie ???

    Odpowiedz
  • KALIF(2016-05-10 20:26) Zgłoś naruszenie 144

    Audyt należy pokazywać w TVP aż do znudzenia i by zapadło choć coś z tego w głowach lemingów Obnażyć tych złodziei i kombinatorów. Platforma Obywatelska zostawiła nasz kraj z długiem 900 mld zadłużenia publicznego, z niedoborem, jeśli chodzi o ściągalność podatków, ze zdewastowaną rezerwą demograficzną, która została zniszczona, a powinna być zachowana na przyszłe wypłaty emerytur obywatelom

    Odpowiedz