Duda: Nie jestem ani zależny od Kaczyńskiego, ani nie jestem z nim w konflikcie

24.04.2016, 09:47; Aktualizacja: 24.04.2016, 09:56
Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyńskiźródło: ShutterStock

Są to relacje dwóch polityków, którzy znają się od wielu lat, którzy blisko ze sobą współpracowali - powiedział Andrzej Duda, pytany o swoje relacje z Jarosławem Kaczyńskim.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • Valdemort(2016-04-24 10:32) Zgłoś naruszenie 132

    ta marionetka z twarzą z gumy nie ma przyzwoitości - czy to na pewno ktoś z Krakowa?! chyba podmienili go na porodówce

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • EU(2016-04-24 10:46) Zgłoś naruszenie 113

    "Jestem za a nawet przeciw " , jak powiedział klasyk. To wygodna pozycja.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ve(2016-04-24 10:38) Zgłoś naruszenie 114

    a świstak siedzi...i zawija je w te sreberka zakłamana dwulicowa marionetko.

    Odpowiedz
  • ,Adam z Byt.(2016-04-24 11:22) Zgłoś naruszenie 106

    Oczywiście, że nie jest prezio w konflikcie z Kaczyńskim. Aby być z pracodawcą w konflikcie trzeba nieć KRĘGOSŁUP I KOLANA NIE NAWYKŁE DO KLĘKANIA. A tych cech Dudzie brak.. CO TEN PAN POTRAFI ,TO SZYBKIE PODPISYWANIE DOKUMENTÓW BEZ CZYTANIA..Może zabiegać o rekord Ginesa

    Odpowiedz
  • emeryt(2016-04-24 12:13) Zgłoś naruszenie 107

    Duda zrezygnuj z prezydentury, przynajmniej zachowasz twarz. Bo jeśli o łamanie prawa to już nie ma ratunku dla takiego prawnika.....................

    Odpowiedz
  • Polak(2016-04-24 12:18) Zgłoś naruszenie 66

    A kogo to obchodzi,czy zależny czy nie, to i tak antypolskie dziadostwo. Następne dziady do kolekcji antypolskiej. Ciekawe kogo teraz okupant wystruga i jaki kit przedstawi

    Odpowiedz
  • x(2016-04-24 14:01) Zgłoś naruszenie 53

    Szanuj się człowieku bo nie wypada aby prezydent był traktowany jak goniec.

    Odpowiedz
  • Rada aforysty St.J. LECA ... dla p.Dudy(2016-04-24 14:43) Zgłoś naruszenie 51

    " Nie sztuka powiedzieć ... JESTEM, ... trzeba jeszcze ... BYĆ"

    Odpowiedz
  • Nic dodac, nic ująć(2016-04-24 14:38) Zgłoś naruszenie 45

    Prześmiewca-aforysta rzekłby ... "On to ma ... PLECY, tych ... TYŁÓW, które ...CAŁUJE"

    Odpowiedz
  • to media(2016-04-24 11:42) Zgłoś naruszenie 38

    to szczujnie niemieckie i Szechtera śmieć zwany GazWyb, wymyśla te bzdury.

    Odpowiedz
  • ona (2016-04-24 22:34) Zgłoś naruszenie 10

    PAD raczy chyba żartować.

    Odpowiedz