Partia Razem: Budujemy organizację nie na kilkaset, a na wiele tysięcy osób

16.04.2016, 15:14; Aktualizacja: 16.04.2016, 15:39
Konwencja Partia Razem

Działacze Partii Razem określają swoje ugrupowanie jako "najbardziej reaktywną partię opozycyjną".źródło: PAP/EPA
autor zdjęcia: Grzegorz Michałowski

Przez rok nauczyliśmy się "dużej polityki", budujemy organizację nie na kilkaset, a na wiele tysięcy osób - podkreślają członkowie zarządu Razem. W sobotę rozpoczęła się w Łodzi dwudniowa krajowa konwencja Partii Razem; jej głównym celem jest nowy statut.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • vegana(2016-04-16 17:15) Zgłoś naruszenie 31

    To ci dopiero prawda i cała prawda

    Odpowiedz
  • Jakie "Razem"?(2016-04-16 20:53) Zgłoś naruszenie 812

    Przecież to komuniści, wrogowie Polski. Komunista powinien być izolowany i wydalony z kraju w którym chce rządzić. Zamberg, wpiszcie sobie w google co to za dziecina.

    Odpowiedz
  • Pan Murzyński - Filipiński(2016-04-16 22:53) Zgłoś naruszenie 45

    Panowie nieogoleni, widocznie nie potrafią przy goleniu spojrzeć sobie prosto w oczy. Panie przeciwnie wyglądają na wygolone, czuję jakąś asymetrię w traktowaniu płci. To niezbyt poprawne politycznie

    Odpowiedz
  • nie teraz!(2016-04-17 00:17) Zgłoś naruszenie 65

    Lubię was. Jednak chyba nie wiecie w jakim kraju żyjecie...Wszelka lewsckość, feminizm i aborcja was skreśli prze przynajmniej 50 lat!

    Odpowiedz
  • czytelnik(2016-04-17 09:39) Zgłoś naruszenie 16

    odezwali się nastepni zbawiciele Polski, a tak przy okazji, to chyba celowo stworzyli problem w okół TK, aby potem mogli siebie promować w formie walki o demokracje, strach się bać takich odnowicieli Polski

    Odpowiedz
  • dziadek(2016-04-17 09:49) Zgłoś naruszenie 70

    Lepsi nowi, młodzi niż zepsuty do szpiku kości Miller z KC PZPR.

    Odpowiedz
  • Póki co ...(2016-04-17 12:30) Zgłoś naruszenie 53

    ... jedyna sensowna alternatywa dla POPiS-u.

    Odpowiedz
  • Bruno(2016-04-19 14:09) Zgłoś naruszenie 21

    Wszędzie słyszy się, że młodzi nic nie robią w kierunku zmiany stylu rządzenia państwem, a jeśli w końcu pojawiła się taka inicjatywa /partia Razem/ to oczywiście też źle bo to komuniści i lewacy. Ludzie o co wam chodzi!, co wy wąchacie!, bo zarzucanie Razem związków z komunizmem to objaw schizofrenii paranoidalnej. Mimo wszystko pozdrawiam.

    Odpowiedz