Szef IPN: Dokumenty z domu Kiszczaka pozwolą doprecyzować historię TW "Bolka"

18.02.2016, 08:34; Aktualizacja: 18.02.2016, 08:46
Dom gen. Kiszczaka, w którym odnaleziono dokumenty SB

Dom gen. Kiszczaka, w którym odnaleziono dokumenty SBźródło: PAP
autor zdjęcia: Paweł Supernak

Profesor Antoni Dudek uważa, że dokumenty, zabezpieczone w domu Czesława Kiszczaka, pozwolą badaczom doprecyzować historię TW "Bolka".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (6)

 • Zuzia(2016-02-18 09:34) Zgłoś naruszenie 210

  IPN to kłamca pisdzielski a jego szef działa na zlecenie kurdopla i całej tej szajki z maliniakoem na czele

  Odpowiedz
 • baca--Czy ktoś jest zaskoczony ?(2016-02-18 09:38) Zgłoś naruszenie 111

  Góral spod Gubałówki znów stwierdziłby, że takiego „przechuja na płaskie dachy dawno polska ziemia nie nosiła”...co sam zainteresowany wspomniał pohukując, że przez pięćset lat Polska nie będzie mieć takiego prezydenta jak był on...

  Odpowiedz
 • drwal(2016-02-18 09:53) Zgłoś naruszenie 91

  Jak zauważył " trybeus "-gdyby pojechać tematyką Władców Pierścieni, to już dziś na okoliczność wypadnięcia z szafy zabalsamowanych zwłok Cześka Faraona słychać groźne pomruki w Europejskim Mordorze. Kto wie, czy z chwilą otwarcia szafy generałowej oprócz mumii nie wyleciał czasem pierścień, który w Europejskim Mordorze powoduje wybuchy magmy wściekłości... Czy Bolek stanie na czele krucjaty przeciwko Niewdzięcznemu Ludowi? Czy Mordor uratuje Bolka? Czy Mordor wyśle orków pod dowództwem Donalda Rumpelstilzkina, aby przywrócić władzę pruskiej kanclerzycy w dystrykcie Polin? Dlaczego JarKacz milczy i nie utnie łba Ośmiornicy...choćby wyciągnięciem Aneksu? Dlaczego Antek Big Bang uczestniczy w rozróbie w Syrii...i kto do kurwy nędzy rządzi w naszym kraju? To tylko niektóre pytania, na które (jestem pewien) odpowiedzi należy szukać w Szafie Cześka Faraona...ale znając życie papiery zostaną utajnione jako spec znaczenia dopóki żyje ostani z Rodziny...wicie, rozumicie, jak omerta, to omerta...

  Odpowiedz
 • KALIF(2016-02-18 10:10) Zgłoś naruszenie 82

  mit michnikowszczyzny o człowieku z żelaza – niezłomnym robotniku i o człowieku honoru-uczciwym komuniście, którzy zgodnie i solidarnie odbudowali nam ojczyznę ze zgliszcz, był przecież mitem założycielskim III RP. Ten fundament rozpada się właśnie w drobny mak.

  Odpowiedz
 • KALIF(2016-02-18 10:14) Zgłoś naruszenie 82

  Układ okrągłostołowy dogorywa na naszych oczach w dość komicznych okolicznościach. Dla tych, którzy nie dali się uwieść medialnej propagandzie oczywisty był i jest fakt, że w 1989 roku nie doszło do żadnej "bezkrwawej transformacji", tylko do mega kłamstwa. A tym, którzy mimo wszystkich znaków na niebie i ziemi dalej wierzą w bajkę o bohaterskim elektryku i dobrych komunistycznych generałach, prawdziwych ludziach honoru, przypominamy tekst pewnej dedykacji: „Panie Czesławie, może ta dedykacja Pana skompromituje w tzw. pewnych kręgach (mnie w innych), ale pragnę oświadczyć, że jestem pełen podziwu dla Pana osobiście i roli jaką Pan odegrał w naszej ‘pokojowej rewolucji’ – Jacek Kuroń 11 czerwca 1990″.

  Odpowiedz
 • Poczekamy, ... zobaczymy... (2016-02-18 10:51) Zgłoś naruszenie 15

  Ciekawe czy w tych dokumentach w domu Kiszczaka znajda się tez zagubione dokumenty dotyczące ... Braci Kaczyńskich aktywnych uczestnikach "Okrągłego Stołu" , ... czy tez będzie nadal ... CICHO, sza, sza ?. A może Oni nie byli aktywnymi Uczestnikami "Okrągłego Stołu" ... i to tez jest MEGA KŁAMSTWO ... ?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie