Kukiz'15 o projekcie zmiany konstytucji: Liczba sędziów powinna być zwiększona

10.02.2016, 14:26

Po południu Sejm zajmie się projektem zmian w konstytucji autorstwa ruchu Kukiz'15. Przewiduje on rozszerzenie składu Trybunału Konstytucyjnego z 15 do 18 osób. Sędziowie mieliby być wybierani przez posłów większością 2/3 głosów.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • sn(2016-02-10 17:16) Zgłoś naruszenie 10

  cd-nie wydrukowany.harówka obowiązkowa na nich do 67 lat uzgodniona z TK, że zgodna z Konst. Apanaże , przywileje wyższe od ministrów i dwie sprawy w m-cu ( co Ci panowie robią jaka wydajność pracy), fuchy na boku, dorabianie jak im byłoby jeszcze mało , Jak ktoś 5 srok łapie za ogon to żadnej dobrze nie trzyma i chałturzy. W kraju jest wielkich specjalistów dużo w swojej branży, kilka razy mniej zarabiają, ale nie mają pchaczy partyjnych, taka jest prawda widziana przez lud. Widać się dobrze "zasłużyli rządowi", który aż taką im kasę przypisał, nie tłumaczył, że RP jest biedna i wszyscy z ludu mało zarabiają, nie tak jak na zachodzie. Utrata takich posad POpartychPSL, to dopiero "krzywda" i krzyk, rwetest, a jaka obłuda, widać na odległość!!!!

  Odpowiedz
 • sn(2016-02-10 16:21) Zgłoś naruszenie 10

  DGP 27/16 Szanowny Panie Kukiż 15 ,mieliście zmniejszać biurokrację w tym tą (np.do 12 sędziów z pensjami ok.10 tys) , a Wy szykujecie swojakom (18 tu) posadki nowe za 2o tys. ?????Tak ma być rozumiana, ta szykowana nowa dobra zmiana ????? inny kom już był w DGP. No dobrze się ustawili na lata przy POpartychPSL, + przywileje +pensyjki po 22 tys, a ludowi po 36zł/m-c do em.renty i harówka obowiązkowa na nich do 67 lat uzgodniona z TK, że zgodna z Konst. Apanaże , przywileje wyższe od ministrów i dwie sprawy w m-cu ( co Ci panowie robią jaka wydajność pracy), fuchy na boku, dorabianie jak im byłoby jeszcze mało , Jak ktoś 5 srok łapie za ogon to żadnej dobrze nie trzyma i chałturzy. W kraju jest wielkich specjalistów dużo w swojej branży, kilka razy mniej zarabiają, ale nie mają pchaczy partyjnych, taka jest prawda widziana przez lud. Widać się dobrze "zasłużyli rządowi", który aż taką im kasę przypisał, nie tłumaczył, że RP jest biedna i wszyscy z ludu mało zarabiają, nie tak jak na zachodzie. Utrata takich posad POpartychPSL, to dopiero "krzywda" i krzyk, rwetest, a jaka obłuda, widać na odległość!!!!

  Odpowiedz
 • sn(2016-02-10 15:48) Zgłoś naruszenie 00

  Szanowny Panie Kukiż 15 ,mieliście zmniejszać biurokrację w tym tą (np.do 12 sędziów z pensjami ok.10 tys) , a Wy szykujecie swojakom (18 tu) posadki nowe za 2o tys. ?????Tak ma być rozumiana, ta szykowana nowa dobra zmiana ????? inny kom już był w DGP. No dobrze się ustawili na lata przy POpartychPSL, + przywileje +pensyjki po 22 tys, a ludowi po 36zł/m-c do em.renty i harówka obowiązkowa na nich do 67 lat uzgodniona z TK, że zgodna z Konst. Apanaże , przywileje wyższe od ministrów i dwie sprawy w m-cu ( co Ci panowie robią jaka wydajność pracy), fuchy na boku, dorabianie jak im byłoby jeszcze mało , Jak ktoś 5 srok łapie za ogon to żadnej dobrze nie trzyma i chałturzy. W kraju jest wielkich specjalistów dużo w swojej branży, kilka razy mniej zarabiają, ale nie mają pchaczy partyjnych, taka jest prawda widziana przez lud. Widać się dobrze "zasłużyli rządowi", który aż taką im kasę przypisał, nie tłumaczył, że RP jest biedna i wszyscy z ludu mało zarabiają, nie tak jak na zachodzie. Utrata takich posad POpartychPSL, to dopiero "krzywda" i krzyk, rwetest, a jaka obłuda, widać na odległość!!!!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie